Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek ebéd után későn ébred...

Akinek ebéd után későn ébred a gyermeke még ilyenkor lemennek játszótérre vagy valahova?

Figyelt kérdés

Általában délben ebéd és olyan 13-tól alszik akár du 16-ig is.

Akkor peluscsere uzsi-vacsi kb 17-kor.(muvel nem lakna jól egy szimpla gyümilével igy olyan vacsorás jellegű nálunk az uzsonna most pl almafőzelék volt csirkehússal)

És ilyenkor még lemenni egy órára...nemigen van kedvem.de általában leszoktak menni az anyukák?(akinek nem kertes háza van)


2016. júl. 25. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Mennyi idos? Nekem egy evesem van, mi ilyenkor nyaron este 6 tol fel 9 ig a jatszoteren vagyunk, 9 kor furdik, fel 10 kor fekszik.
2016. júl. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Az én 2,5 éves kisfiam is későn kel, ma negyed 6kor. És ki fogunk még menni. De ezeken a forró napokon amúgyis megvárnánk,h frissebb legyen a levegő. Sokszor 8kor megyünk sétálni, bringázni.
2016. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a legtöbb anyuka 5 után megy a játszótérre a gyerekkel, mert gondolom akkor érnek haza a munkából és még leugranak egy órára.

Olyan fél 7 körül ürül ki a játszó. Mi korábban szoktunk menni mert én még nem dolgozom.

2016. júl. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem még csak 9 hónapos, kétszer alszik, másodszorra 3-tól kb fél 5-ig (de változó). Ki szoktunk menni este, ilyen időben meg jobb is, mintha korábban mennénk.

Tele vannak egyébként esténként a játszóterek, szóval nem csak mi megyünk ilyenkor. Baba-ovis-bölcsis korosztály mind ott van.

2016. júl. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a környéken 6 után van tele a játszótér meg a környék. Mi 6-7 között megyünk le kutyát is sétáltatni, ma pl 6kor indultunk, fèl8ra èrtünk vissza a parkba de tele volt.
2016. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23 hós mi 4-5 után megyünk le attól függ mennyire van meleg.. 9körül jövünk fel. Ha keveset uzsizott akkor 7körül vacsizik aztán megyünk vissza le. 23:00 környékén alszok el.
2016. júl. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi javítani akartam de elküldte nem 23:00 hanem 22:00 kor alszik
2016. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!