Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyen esetben gáz, ha kimaradt...

Ilyen esetben gáz, ha kimaradt az ebéd?

Figyelt kérdés

A férjem elvitte a két éves gyereket magával bevásárolni, hogy addig tudjak nyugodtan takarítani, felmosni.

Nagyon megcsúsztak, a déli alvásidő helyett egy körül értek haza. A gyereknek már taknya-nyála egybefolyt a sírástól, annyira fáradt volt. A kaját ellökte, inni is alig ivott.


Jobb híján gyorsan bezsákoltam és beraktam mellé az ágyba vizet, az ebédjét meg betettem a hűtőbe. Ha ennyire ellenállt és álmos volt, akkor gondolom azzal tettem jobbat, ha nem erőltettem az ebédet?


2016. ápr. 2. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Tökéletesen jó, ahogy tetted, ha erölteted, akkor se nem eszik, se elaludni nem tud késöbb és egész nap csak szenved.


Így meg kialussza magát, utána eszik és minden rendben lesz.

2016. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is előfordult néha, hogy így alakult. Mikor felkelt, evett és ment minden tovább a szokott módon. Jól csinaltad! :-)
2016. ápr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, jól tetted, hogy rugalmasan kezelted

Bár nem is nagyon volt más választásod, megtömni nem lehet. :)

2016. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!