Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20hos kisfiam feje girbe-görbe...

20hos kisfiam feje girbe-görbe. Ahol a kutacsa volt, fültöl fülig bemélyesdég van. Jajj olyan nehéz elmagyarázni. Ti babátoké teljessen egyenes mindenhol?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Többé-kevésbé egyenes, kisebb egyeletlenségnek vannak, de nem feltűnő. Amúgy mindenkinek más a koponya formája
2010. ápr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az enyémé rendben van. Gondolom vannak apró egyenetlenségek, de ez szinte láthatatlan. Szülés körül nem volt probléma? Esetleg nehezen született meg a kisfiad? Azoknál szoktak ilyen koponya egyenetlenségek előfordulni. Csinálni sok mindent szerintem nem lehet. :(
2010. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
szerintem is egyéni.:)De vigyázz ha homoru az a kiszáradás jele is lehet.
2010. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is fura volt a feje egy időben..születéskor normál volt majd talán egy éves kora után az egyik oldal eldeformálódott..olyan ufó feje lett szegénynek..hogy is írjam fél oldalt csak..nagyon megijedtem..rohantam dokihoz..ő csak annyit mondott nem egyformán nő a két oldali koponyacsont..de én nem nyugodtam meg,követeltem ,hogy küldje rötgenre de nem küldte..és igaza lett..fél év múlva normális lett a feje ..mind két oldalon egyforma.
2010. ápr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

:)))

az a koponyacsont:))) mivel kisfiú, ezért neki sokkal erősebben látszik mint 1 kislánynak. ezen ne aggódj, teljesen normális dolog.

2010. ápr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jajj hát remélem normális.Aggodom picit,dehát ahogy irtátok is nem egyformák.Köszi
2010. ápr. 21. 13:44
 7/15 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. olyan mintha lenne 1 vágás fültől fülig, ami a kutacsa helyén is végigfut? mert akkor tényleg semmi okod aggódni:)
2010. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen olyan.Olyan mint ha nem lenne az a csont ott végig beforrva.Vagy nincs is? Eltünik majd onnan késöbb?
2010. ápr. 21. 14:33
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia, az én fiam 18hónapos, neki is édekes a feje. Neki olyan mintha mindenhol púpok lennének. A kutacsától a homlokáig is húzódik egy ilyen "púp" Nem tudom máshogy leírni. És a feje jobb és bal oldalán is van 1-1.

Én már szóltam miatta a védőnőnek, de nem foglalkozott vele. Azt mondta, hogy csak ilyen a fejformája.

Remélem, hogy tényleg neki van igaza, mert én ezen nagyon sokat parázok. Amikor megsímogatom a fejét, mindig érzem a púpokat.

2010. ápr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is ilyen a fejformája,mint amit az utolsó írt,apjának is van egy púp a a homloka felé,azon azért nem parázok,de oldalt a fején a 2 púp picit zavar....
2010. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!