Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20hos kisfiam feje girbe-görbe...

20hos kisfiam feje girbe-görbe. Ahol a kutacsa volt, fültöl fülig bemélyesdég van. Jajj olyan nehéz elmagyarázni. Ti babátoké teljessen egyenes mindenhol?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 18:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Császárral jött a fiam világra, elég durván rá volt csavarodva a köldökzsinór. Szegénykémnek a kezei lábai lilák voltak majdnem két hétig.

Nagyon féltettem és mindíg együtt aludtunk. Eltelt egy hónap és észrevettem, hogy eldeformálódott a feje. Mindíg úgy aludtunk, hogy összedugtuk a fejünket (egy irányba). Valószínű ezért. Most 16 hós és nem változott a feje még.

De nem izgat már, egy a lényeg, egészséges!

2010. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

[link]


ezen a képen is elég puklis a koponyaforma...

2010. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
16:01-es vagyok, kb pont ilyen a fiam feje amilyet belinkelt az utolsó. De jó, ez valamennyire megnyugtató, hogy ez normális dolog.
2010. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én linkeltem:az én lányom feje is ilyen,19 hós.....
2010. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az én legkisebb kisfiamnak is ilyen a feje! Ne foglalkozz vele! Teljesen normális. 3 kisfiam van, de mindháromnak más és más a fejformája, mégis nagyon hasonlítanak egymásra. Csak hajvágáskor látom én is a különbséget a buksijuk között. Egyiknek puklis, másiknak nem. :) Ne aggódj! Minden jót nektek!
2010. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!