Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire gyakori hogy egy...

Mennyire gyakori hogy egy kisgyerek maga hagyja el a cumit?

Figyelt kérdés
Erdemes erre várni?:)
2016. júl. 31. 05:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A fiam 17 hónapos korában hörghurut gyulladást kapott. Annyira vészes volt, hogy napi 2szer injekcióra hordtam 5 napon át. Levegőt sem kapott, ültem az ágyban, a gyerek az ölemben és úgy tudott csak aludni. A cumit sem tudta szívni, eldobta. Pedig nagyon függő volt, 3 kellett egy alváshoz, egy a szájába 2 a kezébe és míg el nem aludt, cserélgette.

Miután meggyógyult, akkor sem fogadta már el.

2016. júl. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha alapban nem tomod a szajaba mindig akkor eleg konnyen ...

A legtobb anya azt rontja el h akkor is a gyerekbe tomi amikor nem kellene

Alapvetoen ugy kellene gondolkodni h nem szoktatom ra a gyereket olyanra ami kesobb gondot okoz :-)


Nalunk csak a nagylanyom volt cumis

De o is csak azert kapott mert mikor szopi utan bealudt a cicin es kivettem a szajabol azonnal ebredt, en meg nem tudtam volna orakig ugy maradni, ha elaludt kicsereltem neki, ha felebredt akkor mar nem kapta meg. 3 hetet szenvedtem a nem alvasa miatt. Ez megoldotta, az eslo evben az alvast. Erdekes h az ejjeli alvashoz nem kellet neki ...

1 evesen mar sikerult stabilan aludnia nappal is, igy kivagtam a cumit :-) nem zavarta nem kereste


A masik ket gyereknek nem kellet cumi :-)

2016. júl. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ja annyi meg h az oviban van egy nagycsoportos aki meg delben cumival alszik ...

Szal van olyan h nem hagyja el magatol a gyerek


Felnotett is ismerek aki szopja az ujjat

Pl filmnezes vagy pihenes elalvas kozben ...

Szal ha lenne felnott cumi ok biztos vennenek :-D

2016. júl. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem tömködöm, csak éjszakára kapja meg meg a babakocsiba, ha nagyon nyüglődik és sietünk
2016. júl. 31. 09:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Lányom 16 hósan hagyta el. Először kb 1-2 hónapig csak alváshoz kellett neki, aztán egyik napról a másikra már akkor sem. :)
2016. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

akkor valszeg nem lesz gond belőle

ha nem fontos akkor ne kapja meg

és letenni is gyorsabb egyszerűbb lesz

2016. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
csak most jön a kistesó, ezért elvenni nem akarom...jövő szeptemberben meg ovi, addig azért jó lenne ha elhagyná...nem azért hogy macerás volna neki odaadatni csak gondolom leszarják a higiéniát ilyen szinten az ovikban..szóval valahogy a kettő között kellene leszoktatni, és meg is fogom tenni, ha addig nem hagyja el magától.
2016. júl. 31. 19:27
 8/12 anonim ***** válasza:

Hat oviba tenyleg ne vard h majd fertotlenitsek neki

De szerintem nem is kell addigra mar

Minden esetre keszulj valami meses dologgal h miert nem lesz az oviban cumi

Pl valami tunder vagy mano vagy mas akinek oda kell adni mert mar nagy lett ... Cserebe kapjon valamit egy aprosagot ami vinni tud az oviba a cumi helyett

Akar egy kis taskat vagy plust

2016. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
épp ezért akarom még ovi előtt elhagyni..hogy ne kösse az ovihoz...szeptemberben jön a kistesó, ahhoz képest jövő szeptember mire ugye oviba megy...tehát valahogy a nyár elején, jövőre...feltételezem a kistesója is cumis lesz, legalább is én cumi párti vagyok, és meg fogjuk próbálni, ezért az elvitte a cica, kukásautó stb nem nagyon működik..ezért is reménykednék benne hogy magától dönt úgy hogy ő már ehhez nagy lány.
2016. júl. 31. 20:16
 10/12 anonim ***** válasza:

Olyan mint a.Fogtunder :-)

Beteszi a parna ala es reggelre.l ott a meglepi helyette ...



Nalam a ket kicsinak nem kellet cumi :-)

Mint irtam a nagynak is csak alvashoz, de 1 evesen mar jol aludt nappal is szal akkor elhagytuk 1 het alatt ...

2016. aug. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!