Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyugodt anyukák pörgős gyerekk...

Nyugodt anyukák pörgős gyerekkel, ti hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
A temperamentumra gondolok alapvetően. Ti anyukák lassabbak, nyugodtabbak vagytok, a gyerek pedig folyton pörög, pakol, nagy a mozgásigénye.

2016. júl. 14. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól. Tudomásul vettem, h ő ilyen, meg, h nem kell állandóan elpakolni utána. Sokat megyünk levegőre, lehetőleg olyan helyre, ahol szabadon kirohangálhatja magát.
2016. júl. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Uh...

Nekem nagyon nehezen ment. Már magzat korában éreztem, hogy bajban leszünk, mert más a temperamentumunk és a bioritmusunk is. Rendszeresen jártunk úgy, hogy mikor elvégeztem a teendőket, és lepihentem, a lányom el kezdett rugdosni, teljes erejéből, páros lábbal. Amikor 36 hetesek voltunk, annyira pörgött, hogy 200 fölötti szívverést produkált, és éjszakára bent tartottak a kórházban, állandó megfigyelésen.

Kb 1,5 éves koráig nagyon sokat sírtam, annyira nem egyezett a temperamentumunk. Nekem anyukám rengeteget segített. Ésszerű határok között engedni kell mindkettőtöknek.

Mennyi idős a gyerek?

2016. júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

27 hónapos most, és itthon vagyok vele. Nekem is a másfél éves kor volt a határ, addig nagyon nehéz volt.

Segítségem nem nagyon volt, anyukám messze lakott, nemrég költözött a közelbe, anyósra pedig nem bízhattam, mert vele nem egyeztünk elég sok mindenben...

2016. júl. 14. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!