Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen oltást kap 6 évesen a...

Milyen oltást kap 6 évesen a gyerek és milyet érdemes ilyen korba beadatni neki, ami nem kötelező?

Figyelt kérdés

Bárányhimlő elleni oltást bevette mind a kettőt.


Pnumococcus PVC elleni oltást kapott 2 hónaposan, 4hónaposan és 15hósan. Ebből még kell kapnia?


Kullancs elleni oltást nem kapott, azt Ti beadattátok, Hányat kell belőle venni?


Más, ami nem kötelező mit érdemes beadatni?

Köszönöm a válaszokat!


2016. aug. 1. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Di-Per-Te oltást kap 6 évesen.


Kullancsot érdemes szerintem beadatni, bár mi nem tettük ☹ . Most múlt a 6 éves a kislányom.

2016. aug. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kullancs ellenit kapott, elsőre idén kettőt 1 hónap különbséggel, majd évente kell ismétlőt adatni (most azt így hirtelen nem tudom, h az is évi kettő lesz-e vagy csak 1-1).


Bárányhimlő és pneumococcus ellenit is kapott a fiam. Én a gyerekorvostól szoktam megkérdezni, illetve magától s szokta mondani az ajánlottat (a pneumococcus ellenit ő mondta, a kullancs ellenit is, bárányhimlő ellenire én kérdeztem rá, h ajánlja e. Rota ellenit nem mondta, nekem meg még akkor nem jutott eszembe, így azt nem kapott).

2016. aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!