Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem hiányolja az apját?

Miért nem hiányolja az apját?

Figyelt kérdés
2 éves a lányom. az apja elutazott, ez a 3. esténk kulon. de egyaltalan nem kerdez rola, nem erdeklodik felole...oke hetkoznap dolgozik de azert reggel este itthon van, o furdeti o rakja ágyba...olyan szomoruva tesz hogy nem hianyolja :(
2016. aug. 2. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

A kicsiknél még nem tudatos a hiányérzet.

Anno mikor bébiszitter voltam egy egy és öt éves mellett, a szülők elutaztak egy hétre(5nap) volt másik szitter is velem és az utolsó nap lettek a gyerekek sírósak, nyűgösek, addog jól elvoltunk, tartottuk a napirendet, minden flottul ment, ötödik nap kezdett kijönni rajtuk a szülőhiány érzés, főleg a kicsin.

2016. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2,5 éves fiam csak velem aludt el, csüngött rajtam, rettegtem, mi lesz, míg két hetet kórházban kell töltenem. Látszólag teljesen jól elvolt nélkülem, telefonon sem akart beszélni minden nap, kiegyensúlyozott volt. Akkor viselkedett zavartabban, akkor jött ki az egész,amikor már újra otthon voltam.
2016. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanácsként, inkább jobb az elterelés, mint fokozni benne a mardosó hiányérzetet ami ott bújkál csak nem a szavakban látszik.
2016. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!