Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-9 hónapos baba mennyire...

8-9 hónapos baba mennyire hiányolja az apját?

Figyelt kérdés
Ha eddig minden nap látta és most pár hétre el kell mennie? Akik voltak ilyen helyzetben ennyi idős babával, azoknak hogy viselte a pici azt a pár hetet? Feltűnt neki egyáltalán? Vagy csak amikor hazaért? Mindig örül neki, amikor hazaér munkából, de mit fog szólni, ha egy ideig nem fog hazaérni?
2014. máj. 5. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hetekig ugyan nem, de napokig én is voltam távol többször ennyi idősen a fiammal az apjától (sok munkája volt, itthon is, így elutaztunk a szüleimhez, hogy ne zavarjuk). Igazából ez kicsit más helyzet, mert ott "szokatlan/új" helyen volt, illetve sok új inger érte, idegen/új arcokkal, más gyerekekkel találkozott, így nem vettem észre rajta, hogy hiányolná az apját, jól evett, rendesen aludt, jó kedvű volt, és persze nagy volt az öröm is, mikor újra látta. Ti is próbáljatok rokonokkal, barátokkal programokat szervezni.
2014. máj. 6. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 hétig volt távol az apja,de senkinek nem kívánom azt a két hetet...
2014. máj. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi most ebben vagyunk.jovo heten jon haza a ferjem. Az elso 2het szornyu volt. Latszott rajta,hogy szomoru es azert sirdogal,elso napokban korbejarta a lakast,es mikor nem talalta sehol.sem,akkor leult es sirt.most mar valamivel jobb,de ha latom rajta,hogy azert sir mert hianyzik az apuja akkor felhivjuk es hallja a hangjat, es utana minden rendben van. Kivancsi vagyok mit fog csinalni mikor eloszor talalkoznak.
2014. máj. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos nem tudunk rokonokhoz menni, mert messze laknak, bár jó lenne. A nagytesó már iskolás, így héthöznap semmiképp se tudunk elutazni. Lehet, hogy engem jobban megvisel ez a helyzet, mint a gyerekeket.
2014. máj. 6. 09:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem egyáltalán nem hiányolta a lányom az apját, de lehet,hogy azért mert nem volt olyan szoros a kapcsolat közöttük, keveset foglalkozott vele. (együtt éltünk). Később már rendeződött a dolog, és ha kiment az ajtón már kereste!
2014. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!