Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hőhullám kisgyereknél? A 4...

Hőhullám kisgyereknél? A 4 éves lányom hetek óta minden este vacsora előtt arról panaszkodik, hogy borzasztó melege van, és tényleg, kipirult, csurom víz a homloka, stb. Akkor is, amikor hűvösebb az idő. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Gondoltam már arra is, hogy ilyentájt néz esti mesét (kb. 20 perc Lolka Bolka, Bogyó és B., Hohohorgász, stb) attól pirul ki, hogy annyira figyel, de amikor nem nézett mesét is ugyanígy. Hasonló tapasztalat? Köszi!
2016. aug. 4. 06:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól is le lehet izzadni, ha kakilnia kell az embernek. Főleg, ha visszatartja. Lehet, mivel mindig ugyanakkor van vacsi, már beindul magától az emésztése, nem? Nem tudom, mit csinál mesenézés közben, nyilván nyugton van, másképp nem kérdeznéd, de az ágy vagy kanapé is tud nagyon meled lenni.
2016. aug. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom is akkor izzadt és pirult ki, amikor mesét nézett. A mai napig piros, ha megnéz egy mesét, pedig mát tízéves.
2016. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hű, ez az emésztés dolog, lehet, hogy igaz! Tényleg vacsi után, közben szokott wc-re menni! Na, majd megfigyelem. De lehet, hogy a mese is közrejátszik... Köszi a válaszokat! :)
2016. aug. 5. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!