Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek van a 4 éves...

Szerintetek van a 4 éves kisfiammal, mert nem játszik?

Figyelt kérdés
Mármint lego, épitőkocka. Olyanokkal mint a hasonlo koru gyerekek. Most is pecázuk az apjával. Imádja a bogarakat, csigákat, pokokat. Mindenféle állatot. A puskákat , kardokat szereti. Rajzolni, festeni is szeret. De most hogy jo idő van inkább kint szeret lenni. Azért kérdezem mé a sigornőm vett neki egy távirányítós autot. Van már neki több is. Nem is ez a lényeg, hanem az hogy nem örült neki. Mondtam is neki hogy ne vegyen semmit mert ugy sem játszik vele. Panelban lakunk egyébként. De hihetetlen , hogy bem olyan kis panel gyerek. Nem fél semmitől. Én nem gondolnám, hogy gond lenne a fiamnal. Az Apja is én is igy játszottunk Ennyi idősen. Inkább mint számitogépezzen.
2016. aug. 4. 12:20
 1/7 A kérdező kommentje:
" baj van" akart lenni....
2016. aug. 4. 12:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Jár óvodába ? Mert társaságban be szoktak kapcsolódni a közös játékba. Egyébként nincs semmi baj, nem vagyunk egyformák. Lehet, hogy az apjával nem játszottak soha együtt építőkockával.
2016. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jár persze oviba. Játszott is mindenfélével itthon is oviban is. Nem ugy van azért hogy egyálltalán nem. Hanem most hogy jo idő van inkább a strand a játszótéren érzi jol magát. Nem igazán tud örülni ha kap ajándékot. Inkább neki az élmény ha megy mamával buszozni pl.

Nagyon társasági ember. Neki mindig kell hogy valaki vele foglalkozzon. Magában nagyon ritkán játszik. Ha főzni kell és csak ketten vagyunk akkor megoldja. De nem ez a jellemző rá. De ettől nem hiszem hogy olyan nagy kivétel lenne a gyerekem.

2016. aug. 4. 12:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is 4 éves. Egyálzalán nem szeret legózni, építőkockázni. Én sem szerettem soha, mégis diplomás ember lett belőlem, szóval ettől semmi hátránya nem lesz. Imád ellenben strandolni, igazi vízimádó, imád a kertben szöszmötölni (nagyszülőknél, mi is lakásban lakunk), odavan az autózásért. Nem szeretheti minden gyerek ugyanazokat a játékokat.
2016. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Van egy kis ismerős kisfiú. Ő mindig otthon van szinte sehova nem viszik. Ő imádja a legot meg minden mütyürt amit lehet építeni.

Az én fiam ha jövünk haza valahonnan mindig azt kérdezi ügye nem haza megyünk? Az Apja is egy "csavargó" kisfiú volt. Érdekli a világ igazából. Én nem annyira bánom hogy ilyen.

2016. aug. 4. 12:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Én kisfiam sincs oda a Legoért, inkább az állatos dolgok érdeklik.

Mindene a gumi dinók, állatok.

2016. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Nekem lányom van,lassan 4 . Itt nincs is lego,semmi építős,mind az apjánál maradt. Panelba lakunk,én se megyek vele semerre,de hát ugye alapból oviban van,ha nincs szünet. Itthon ma egész nap rajzolt és pónis mesét nézett,mása és a.medvét,magyar népmeséket. Oviba sem épit,a számok érdeklik őt pl,meh hogy ne kelljen ülni a fenekén. Ellenben a kocsiban órákat elül velünk bárhová vihetjük,bármi játék nélkül. Anyósékkal sokat van,kertesházba,medencézik,virágot locsol,növényt metsz a papával,betonlapot döngöl,robogoznak,festenek,föznek,sütnek...
2016. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!