Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak a kisfiammal,...

Mit csináljak a kisfiammal, hogy ne verje a fejét a szekrénybe/a falba? Vigyem el pszichológushoz?

Figyelt kérdés

A hatéves kisfiam már egyre többször csinálja azt,hogy a fejét ütögeti a falba,vagy a szekrénybe.

Először az óvodában szóltak,hogy a fiam játék helyett a fejét ütögette az asztalhoz,amikor megkérdeztem,csak annyit mondott,hogy unatkozik,de már otthon is csinálja.

Már tele van puklival a feje.

Beszélgettem vele,kérdezgettem,mondtam,hogy akkor nem megyünk az állatkertbe(nagy vágya),legtöbbször vele vagyok,de már nagy nem ül meg egy helyen,ha a konyhába vagyok,akkor bemegy a szobába és ezzel szórakozik.

Nem tudom,ennyire unatkozna?

Játszani is szoktam vele,már tanuljuk a számokat,mesét nézünk,sétálunk,most biciklizni tanul,játszó barát is jön át hozzá.

Már egyre gyakoribb.Mit tehetnék?


2016. jún. 7. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Pszichológus & sok kinti program
2016. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
1-2pofonnal hejreteheted
2016. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Gúglizz rá a "ha bántja magát a gyerek" kifejezésre. Oviban van pszichológus? Érdemes volna beszélni vele.
2016. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Mesét pedig ne nézzen, hanem hallgasson.
2016. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen orvos/pszichológus.
2016. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Eszter76 ***** válasza:
Sürgősen vidd pszichológushoz! Ha vársz vele, lehet hogy rosszabb lesz a helyzet. Minél előbb kezelni kell az ilyesmit! (Ráadásul jó hosszú várólista is van az ilyen helyeken... szóval minél előbb jelentkeztek, annál jobb!)
2016. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
pszichológus minél előbb!
2016. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem semmi baja, szórakozásból csinálja. Kisebb korban is csináljak a gyerekek.
2016. jún. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lányom is veri a fejét. De ő csak és kizárólag altatásképp és nem is mindig,ha vannak mellette,nem csinálja. És ő 3,5éves. Doki mit javasol. Ez rossz szokás a gyerekednek egyébként,rengeteg program kéne neki,bevonni mindenbe,ne legyen ideje unatkozni. Meg kell tanítani hogyan foglalja le magát. Elkezdhet akár valami sportot is,heti 2x az ovin kivül. De amúgy suliba kinövi szerintem,mert "cikizni" fogják.
2016. jún. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem értek hozzá, de miért írjátok h sürgősen pszichológus? Mire gondoltok, hogy mi lehet a baj?
2016. jún. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!