Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Voltatok már ebben a kalandpar...

Voltatok már ebben a kalandparkban?

Figyelt kérdés

[link]


Milyen? Mikor érdemes inkább menni?Hétvégén,hétköznap...


2010. ápr. 18. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Múlt hétvégén, szombat és vasárnap délután. Eszméletlen jó!!! Lányunk 17,5 hónapos, azt se tudta, hova rohanjon. :) Van egy csomó ugrálóvár, egy 3 emeletes labirintus, a tetejéről csúzdázva lehet lejönni (vagy a lépcsőn, ahogy felmentél :) ), a zsákutcákban fotelek, van benne lengő "boksz zsák", van benne lengőhíd (még engem is elbírt, pedig 90 kg vagyok), labdás szobácska az aljában (rengeteg színes műanyag labda). Ez volt a labirintus.

Van még külön a tényleg piciknek egy rész, ott mindenféle játék, csúzda, felfújt állatok, amin lovagolhatnak, hengerek, kockák, itt is van labda ház. Minden lekerekített, kemény gumiból van, nagyon biztonságos.

Van bob utánzat, műanyag ülőkére kell ülni és úgy csúszol le, igazából egy csúszda, csak nem sima a felülete, hanem hengerek forognak és visznek előre. Van egy nagy trambulin + trambulin ház, ahol vagy 6-8 kisebb trambulin van egymás mellett. Ezen kívül kismotorok, biciklik és más érdekes járgány. Szóval rengeteg minden van. 2 éves kor alatt ingyenes, felnőtteknek hétvégén egy ezres, hétköznap hétszáz forint.

Múlt hétvégén elég sokan voltak (gondolom a rossz idő), de még így sem volt tömegnyomor - végülis 4000 négyzetméter :) ), hétköznap biztos kevesebben vannak.

Mi biztos megyünk még sokszor, mert az amúgy minden második éjszaka ébredő lányom 11 és fél órát aludt megszakítás nélkül :) Mondjuk őt nehéz lefárasztani...:)))

Csak ajánlani tudom!

2010. ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem: természetesen a szülők is "használhatják" a játékokat, szóval bemehetsz a gyereked után pl az ugrálóvárba, ha nem akar kijönni :), csúszdázhatsz, stb.

Zoknit ne felejtsetek vinni, mert cipőben nem lehet bemenni. Van az elején mindjárt egy öltöző sarok, fogasokkal, padokkal.

2010. ápr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De jó! :) Köszi a választ... Nekem olyan szimpatikus lett,szerintem mi is elnézünk oda... :)
2010. ápr. 18. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!