Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi ideig voltatok/vagytok...

Mennyi ideig voltatok/vagytok otthon gyesen s hogy bírjátok/bírtátok az otthonlétet?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig voltatok/vagytok otthon gyesen s hogy bírjátok/bírtátok az otthonlétet?
2011. nov. 3. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem most decemberben jár le a gyes. Ahogy megtudtam, Babát várok, azonnal mentem dokihoz, kiíratni magam, mert több műszakban dolgoztam, és nem akartam kockáztatni...de jól tettem. :) Több, mint 3 éve, hogy itthon vagyok már összesen. Az első időszak kicsit nehéz volt számomra, de aztán hamar rendbe jöttem. Imádok itthon lenni a kisfiammal, addig jó, míg nem kell dolgoznom, mert még vagy 30 év áll előttem, amit munkába tölthetek. :( De szeretnénk még egy kisbabát, de egyenlőre még nem lehet. :( Szóval jól érzem magam a bőrömben, minden napjaim/nk örömteli! :)
2011. nov. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szia, 4 éve vagyok itthon,most jön a 2. baba, még 2őt biztosan maradok.Szeretek itthon lenni,nem vágyom munkába.
2011. nov. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Amint kiderült a baba, már ki is irattam magam. Dajka vagyok, így cipekednem kell, na meg a fertőzés veszély. Így nem kockáztattam. 2 évesen be kell adnom a bölcsibe, mert a gyesből nem éltünk volna meg. De nem akartuk, sem a párom, sem én. DE muszáj volt. Nagyon szerettem volna vele itthon lenni 3 éves koráig, de az élet/piszkos anyagiak közbeszóltak. Sosem volt bajom az itthon léttel, szerettem vele foglalkozni, sosem untam magam itthon vele. Mondég csináltunk valamit.
2011. nov. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a fiam két éves koráig voltam itthon vele.aztán ő bölcsis lett,én visszamentem dolgozni.nem gondoltam,hogy ennyire nehéz lesz a munka,háztartás,gyerek.amíg itthon voltam,sokszor éreztem,hogy fáradt vagyok,de az semmi volt a mostanihoz képest
2011. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

10 hetes terhesen kezdtem az itthonlétet, 2,5 éves a fiam.

Megzakkanok néha, felnőtt, emberi társaságra vágyom. Szeretnék dolgozni is, de munkahely nincs kilátásban sajnos.

Gyerkőcöt is beadtam volna bölcsibe, lemaradtunk róla. Heti 2-3 nap munkával már kiegyeznék egyelőre, de....

2011. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Idestova 15 éve vagyok itthon a gyerekekkel.

Nekem jó így, és a családnak is: főállású anya, háztartásbeli vagyok. Az én munkám a családom :)

2011. nov. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ma 11:58-as: Nagy családod van, hogy már régóta otthon vagy? A 15 év az még kimondani is sok. :) De irigyellek, jó Neked! Én meg már azon studérozom, hogy hogyan lesz majd a gyes után :S Szeretnék én is még Babát, de ilyen kilátástalan világban, mint most van lehetetlen. :((( Ez a szomorú. :( Nektek jó egészséget kívánok!
2011. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elírtam! 11:28-as válaszolónak írtam, persze ha a kérdező nem haragszik meg érte. ;)
2011. nov. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

3 évig voltam gyesen, de 2 éves korában fél napra bölcsibe adtuk a kisfiút, mert szerencsére tudtam én is itthon dolgozni így.

Nem vagyok főállásúanya-típus, így nagyon jót tett, hogy leköti valami a szürke állományomat.

2011. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egymás után jöttek a gyerekek, öt éve vagyok itthon, de még maradok egy ideig, mert újra babát várok (5. baba)

Nagyon jól elvagyok, nem hiányoznak az emberek, nagyon nem.

2011. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!