Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit fizettek a bébiszitter...

Mennyit fizettek a bébiszitternek?

Figyelt kérdés
Három gyermekünk van, 6, 3,5 és másfél évesek. Egy 17 éves lány segítene olykor. Nem lenne totál egyedül velük, hanem ha pl el kell intéznem valamit, akkor ő is jönne velünk csak megvárna velük a kocsiban. (természetesen nem órákon át tartó dologra gondolok egyszerre)
2016. aug. 15. 21:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
*nem a fénykép volt a lényeg, hanem hogy ez mellett hogy szitterkedni akarnak, maga a gyerek mégcsak nem is érdekli őket...
2016. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: nyilván csak olyat hívnék át, akit ismerek, akiben megbízom. Viszont lehet diplomás óvónő is, ha még soha nem találkoztam vele, nekem az nem elég. És csak olyan szomszédot hívok át, akiről tudom, hogy normálisan áll hozzá a gyerekekhez. Hogy mivel eteti, azt én mondom meg, illetve hagyok otthon főtt kaját a gyereknek, nyilván azt nem az ő saját pénzéből oldja meg, ezt a kaja kérdést nem is értem.
2016. aug. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk az enyém is szakképzett, az 1500 ftos órabérével, meg animátor is, de viszont nincs gyereke, és hát az első 1-2 ismerkedős közös játék alkalmával meg is állapítottam, hogy szerintem ennyi erővel valamennyiünkből, aki anya, simán lehetne bébi szitter...annyiban talán több ő, hogy feltételezem, kap egészségügyi képzést is, valamilyen szinten, amit mondjuk én nem kaptam...
2016. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
27%

Az én bébiszitterem szívesebben eteti a főztjéből de előtt mindig egyeztetünk, hogy konkrétan mit fog enni a gyermek, de mindenesetre viszek én is plusz gyümit is, amugy sem árt a többféle "menü".


Én nagyon szerencsésnek tartom hogy volt gondozo, nálunk rengeteget segített.

Segitett abban, hogy leváljon rolam mert a bölcsibe nem tudtuk beszoktatni annyira dacolt, egy nap elég volt és egy vigyori, feltöltődött gyereket kapt vissza, nem olyat aki megmentőként néz rám, hogy végre itt van anya.

Plusz a bölcsiben honapokig alvászavaros volt, vittem szitterhez, szintén egyetlen nap mulva már aludt a bölcsiben is.

A gyermek feltöltöttsége, amit a bébiszitterünktől magával hoz, itthon is tart végig aznap.csupa vigyor és mosoly és játsza magát a bébiszitternek, kedveskedik neki, szereti.


Ezt egy átlagember kétlem hogy elérné a gyermekemnél.

2016. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!