Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi okozhatja veralafutas...

Mi okozhatja veralafutas megjeleneset serules nelkul?

Figyelt kérdés
2016. aug. 15. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyilván megütötted,csak nem tűnt fel.Van akinek kisebb ütéstől is lesz(pl:néha nekem is).
2016. aug. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Rengeteg minden, Nekem az aikidótol is volt, amikor nagyon sokáig ,erősen szorították a kezemet. Amikor kicsi voltam ráesett a szék a kezemre, attól is véraláfutásom lett. Ha egyzerre nagy erejű súly megy rá, szerintem attól. Sok mindentől lehet véraláfutásod, még úgy is h nem veszed észre. Hamar elmúlik, nekem 3 nap alatt elmúlott.
2016. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Serules nelkul......
2016. aug. 15. 21:46
 4/13 anonim ***** válasza:

Sérülés nélkül, ha több helyen van véraláfutásod (főleg lábszáron) májbetegségre utal.

Ha csak 1 van, valószínűleg csak megütötted magad, csak nem vetted észre.

2016. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Pici apro egy masfel centi hosszan. Biztosan nem tortent serules. Azt en is gondoltam h utesre szoritasra elojohet..azert tettem fel ugy a kerdest h serules nelkul. Egyik pillanatrol a masikra megjelenik. Majd napok mire eltunik. Ket honapja kb volt egy a nyakon es most megint egy a honalj felett.
2016. aug. 15. 21:49
 6/13 anonim ***** válasza:
Sérülés nélkül nem létezik veralafutas.
2016. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor nyilván megütötted magad, elég egy kis bökés, nem feltétlenül jár fájdalommal :)
2016. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Leirom hosszabban. Kb ket honapja volt a nagyobb fiam nyaka kozepen egy veralafutas (6 eves) . Pontosan igy voltam vele h biztos megutotte..nem vettuk eszre majd elmulik..nem is fajt neki,nem viszketett igy nem csinaltunk ugyet belole. Most 3 hete az egy eves fiamon ugyanez. A nyakan oldalt lett egy veralafutas ami ejjel jott ki rajta. Mivel volt elozmeny kezdtem aggodni igy elvittuk dokihoz majd ott elmeseltuk h volt ilyen a nagyobbik fiun is par hete. Lelegyintettek h serules biztos megutotte nem vettem eszre(hangsulyozom h ejjel jott ki rajta reggelre) . Ez is elmult. Majd ma a nagyobbik fiamon ismet egy veralafutas a honalj felett. Napkozben nem volt ott. Nem serult semmi nem tortent. Mind a harom veralafutas teljesen ugyanugy nez ki (formaban picit kulonbozik de ugyanazt lattam mindig) Mostmar igencsak elkezdtem aggodni h mi a fene lehet... Holnap viszem orvoshoz es kerek vizsgalatot csak addig is gondoltam valakinek hatha van otlete..
2016. aug. 15. 21:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Cipzár nem lehet? Az történhetett a nyakuknál. Hónaljnál meg nem tudom...
2016. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem. A doki is azt kerdezte.. semmi cipzar.
2016. aug. 15. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!