Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Változott kisállatotok hozzáál...

Változott kisállatotok hozzáállása terhességetek alatt? Vagy a kapcsolatotok vele? Hogy fogadta a babacuccok megjelenését az otthonotokban?

Figyelt kérdés

2016. febr. 23. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egy mopszunk van, semmi nem változott sem a terhesség alatt, sem a fiam születése után. A legkevésbé sem érdekelték a babacuccok :)
2016. febr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem a macskám végig támogatott a terhesség alatt, és már méhen belül kapcsolata volt a gyerekkel. A cicc bekúszott a hasam alá, és dorombolt ezerrel, a bébi meg ott kaparászott neki. Az újszülöttre nagyon vigyázott, 3 napos korától csak őt őrizte, a gyerekszobában aludt. Az éjjeli szoptatás úgy zajlott, hogy a macska érezte, hogy mindjárt ébred a gyerek, ekkor átjött hozzánk és felébresztett, együtt mentünk vissza a gyerekszobába, akol a pici fejéhez kuporodott dorombolni, míg szopott. 14 hónapos volt a lányom, mikor a macskámtól 21 éves korában végső búcsút vettem.
2016. febr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2: a mi cicánk is ehhez hasonló. terhességem alatt egyszer sem karmolt meg. ha ledőlök pihenni, akkor odajön, kiabál, bújik, hogy jól vagyok-e. aztán, mostanában fáj a járás és néha összegörnyedek, akkor figyel engem és kiabál, hogy mi baj van:))


a magzattal olyan módon tudnak kommunikálni, hogy a magzat rúg, amikor a cica hangosan nyávog a hasamnak.:)


37hkm

2016. febr. 23. 11:37
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Ez most egy komoly kérdés ? :D :D :D Hát minden esetre feldobtad a napom! :D
2016. febr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4: ez egyrészt jó érzés, és persze az is igaz, hogy ez nem egy kérdés egy halvány pozi terhességi tesztről, így biztosan nem elég komoly:D Másrészt az is érdekel, hogy a te háziállatod hogyan viszonyult a terhességedhez.
2016. febr. 24. 11:01
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Te! Elkezdett terhesgondozásra járni, és aktívan részt vesz a baba körüli kezdeti teendőkben. éjszaka együtt járunk pisilni is, és ha hányok akkor dörzsölgeti a hátamat. :D :D

Borogassatok le!!! :D

2016. febr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem valtozott..talan picit tobbet bujik.. :) utolso, velem tenyleg kijar pisilni :D
2016. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!