Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kéz, láb, száj betegség kinél...

Kéz, láb, száj betegség kinél hogy zajlott le?

Figyelt kérdés
2016. aug. 15. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Influenza szerű tünetekkel kezdődött, majd 39,4 fokos láz, ha jol emlékszem 3 napon át, egyfolytában (4-6 óránként)kupozni kellett meg hűtőfürdetni, majd kb 10. napon kiütések jelentkeztek, először alkaron, majd lábon és tenyeren, lábfejen, egy pár a hátán is

Szájban semmi, amin a doki meglepődött, de mondta higy ez biztos kisebb járvány a bölcsiben.

Csak tünetileg kezeltem, Fenistil cseppekkel(az orvos csak fájdalomcsillapitást javasolt, Cataflam)3 nap alatt lezajlott a kiütesektől számitva.

Najd egy honap mulva leesett pár körme, állitolag utohatás, de ujranőttek.



Más anyukánál meg az egész család elkapta és mondta hogy borzasztoan fájt is, igy át tudta érezni és nagyon lassan keveredtek ki belőle, náluk nagyon elhuzodott.

2016. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magas láz, hurutos tünetek. Majd amikor csendesedett, testszerte hólyagos kiütések, szájban semmi, de a kezén, ujjakon, tenyéren fájdalmas kemény, kiemelkedő hólyagos kiütések (tudom, hogy mennyire fáj, érzékeny, én is elkaptam). Amikor már leszáradt, akkor még a talpon is, mélyen a bőrrétegek alatt szintén hólyagok.Végül cafatosan lehámlik az egész.

Lábujjkörmök leestek (pár db csak), új nőtt helyettük.

Kb. 1 hónap, mire teljesen regenerálódik a bőr.

2016. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jézusom, ez milyen betegség, mi a neve?

Hol kaptátok el?

2016. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!