Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség első trimeszterében...

Terhesség első trimeszterében kéz-száj-láb betegség okozhat maradandó károsodást a babára nézve?

Figyelt kérdés
A 8. hétben vagyok, és óvónőként dolgozom. A csoportban 2 gyermek is elkapta ezt a vírust, és most én is. A kezemen és a lábamon nincsenek hólyagok, csak a torkomon. Tegnap éjjel volt 39,4 a lázam, reggelre kiizzadtam, mára már csak gyengének érzem magam, illetve a torkom fáj. Lehet ettől valami baja a babának?

#terhesség #kéz-száj-lábbetegség
2014. jún. 27. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

a magas láztól igen lehet bajotok

ilyenkor nagyon fontos a lázat csillapítani

a többitől nem hinném

2014. jún. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kedves válaszoló. És mik lehetnek a következmények a magas láztól? Hidegvizes borogatással próbáltam csillapítani, csak egy éjjel voltam lázas.
2014. jún. 27. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


linkeltem egy cikket

egy kedves ismerősömet vírusos fertőzéssel magas lázzal kórházban kezelték, de neki tartós magas láza volt, ami nálad nem áll fenn, tehát igazából nagyon csekély az esély bármiféle szövődményre

2014. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kicsit megnyugtattál, hálás vagyok!
2014. jún. 27. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, még nem születetett meg a bébi, de minden UH, érték, növekedés stb. rendben van.
2014. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!