Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ikresek! Hogyan kell kérelmezn...

Ikresek! Hogyan kell kérelmezni a gyest, ha maradnak még oviba ikreim?

Figyelt kérdés
Ez év végéig járt volna nekem ikreim után a gyes,de mivel nem mennek csak jövőre suliba úgy hallottam,hogy jár még jövőre is csak krjek az oviból igazolást,és küljem el.Ma voltam bent az oviba és adtak óvodalátogatásit a mai dátummal,és csak annyit írtak rá,hogy 2014 óta folyamatosan járnak oviba.Ez a papír jó lesz így?Írnom is kell hozzá?
2016. aug. 17. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy eddig is kaptad,más már oviba se kapja a gyest,addig is kevesebbet mert csak egy gyerek..az évek száma is megduplázódik,pedig ha lesz második gyerekem ő is csak oviig kapja,pedig ugyanugy két gyerekem lesz mégis felepénzt kapok,illetve 6 év helyett csak 3.másnak ez nem igazságtalan?
2016. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!