Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Valószinüsithetö spontán...

Valószinüsithetö spontán koraterhességi vetéléskor meddig maradnak a tünetek?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

gyomrom



Èszleltem tüneteket kèsett 5napot majd megjött.Elöször barnásan majd átváltott bösèges pirosba.Nem teszteltem de tudom hogy volt baba.Mensim atompontos tüneteim mellfeszülès pici èmelygès melegsèg èrzet.Mai napig megvannak.Mikor múlnak el?

Baba sajnos mâr biztos nincs meg ekkora vèrzèst nem èl tùl :(


2016. júl. 17. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Belolem omlott a ver. Megis pozit teszteltem. Nem kellene elbattyogni es venni egyet? Akkor meg tudnad mivan. Innen nem tudjuk eltalalni. Es lehet mehen kivulinis. Az meg eletveszelyes.
2016. júl. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló ès baba volt?

Meg is maradt?

2016. júl. 18. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen baba volt. Ma mar 12 eves😃
2016. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4x öntött el a vér 12.hétig. Mindig azt hittem, hogy elment a babám, és rohantunk a dokihoz. Semmi baja nem volt. Tesztelj csak, egyáltalán nem biztos, hogy vetélés volt.
2016. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!