Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elso osztalyos gyerekednek...

Elso osztalyos gyerekednek vettel tabletet? Ha igen linkelnel kepet, hogy milyent?!

Figyelt kérdés
2016. aug. 25. 21:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Linkelni nem tudok, Estar a márkája, a férjem szerint vacak, nekem nincs véleményem. Sokat utazunk, menet közben játszik rajta, arra jó.
2016. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Isten őrizz. Semmi szüksége rá.
2016. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Karácsonyra kapott elsősként. Én nem bántam meg, normális keretek között játszik vele, nem egész nap, és természetesen nem viszi magával a suliba. Most már harmadikos lesz, most nyáron kapott újat, a régi sajnos elég gagyi volt, szóval olyat ne vegyél :D (DPS) Ennek konkrétan levált az eleje, és bement mögé az összes por. Nem a gyerek gyepálta, sajnos ez ilyen tré.

Most kapott egy Lenovo-t, ezzel teljesen meg vagyunk elégedve.

Ilyen: [link]

Amire ő használja, arra bőven elég (youtube-on videót néz, zenét hallgat, egyszerűbb játékokkal játszik rajta , pl. Pou, Dumb ways to die, Microtrip, és naplót ír rajta). Amikor elsős volt, játszott ilyen angolul tanító appokkal is, bár a neki valókat nagyon hamar kipörgette, a többi meg inkább felnőtteknek szól, és nem is akartam, hogy annyira előre szaladjon a tananyagban.

2016. aug. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Még ovis volt mikor kapta karácsonyra Samsung Galaxy Tab 4 7"

Nálunk nem is a játékok kötötték le hanem a fénykepezés, mindent de mindent kis dolgot lefotózott.

Elsős lesz most, mi telefont vettünk neki, de még mindig fotózni szeret.

2016. aug. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%
Jóhogy már nem bölcsis kap. Végülis egyszerűbb a gyerek kezébe adni, mint foglalkozni vele.
2016. aug. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%

Utolsó,tökéletesen egyetértek.

Úgy látszik,nem lehet elég korán kezdeni az agymosást.

2016. aug. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Utolso ketto ti biztos a minta szulok koze tartoztok👍
2016. aug. 26. 07:54
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Attól, hogy van tablet telefon nem azt nyomkodja egész nap reggeltől estig.

Micsoda minta szülők lehettek gondolom folyton a gyerekkel vagytok 4-5órás úton Ti szórakoztatjátok a gyereket..

Semmi baja nem lesz, ha napi fél - egy órát használja

2016. aug. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
Na, megjöttek a kőbaltások :D Okoskám, az én gyerekem informatikatagozatos osztályba jár, már most tudja, hogy programozó szeretne lenni, sőt, már valamennyire tud is. Guta megüt szerintem, ha megtudod, hogy tavaly óta saját asztali gépe is van :D Szülőként úgy érzem, hogy felelősséggel tartozom érte, és meg kell tanítanom neki a mai, mindenki által használt eszközök MEGFELELŐ használatát. Agymosott inkább te vagy, ha azt hiszed, hogy ettől baja lesz, hiszen látható, hogy rád milyen jól hatott a riogatás.
2016. aug. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem vennék, pedig biztos szeretne, de kicsit várok még fele, amíg nagyobb lesz, elég lesz akkortól, ha rajta lóg.
2016. aug. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!