Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sokat betegeskedő gyerekek...

Sokat betegeskedő gyerekek anyukái válaszolnátok pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

Lányom hétfőn kezdi a nagycsoportot, októberben lesz 6 éves, az utóbbi 3 évet végig küzdöttük szinte a létező összes betegséggel. Kivették az orrmanduláját, vagy 4-szer volt kötőhártya gyulladása, túl van már a bárányhimlőn is.

Ha 1 hetet járt 1 hetet tuti itthon volt, az első 2 év felét itthon töltötte, szinte mindig leveri a láz. A tavalyi évben 7 hét volt a rekord amit egyhuzamban járt.

A gyerekorvos szerint ő ilyen fajta, állítása szerint iskolás korára teljesen változni fog és nem lesz beteg max 1-szer kétszer/év. Tapasztalat?


2016. szept. 1. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyan így voltunk, mindent elkapott a fiam.

Az orvosunk javaslatára elkezdett úszni, na ott is 2 hónap betegség volt de mintha kicserélték volna egy évben ha kétszer beteg.

2016. szept. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

enyém bölcsiben, kiscsoportban egyáltalán nem volt beteges. de tavaly, középsőben lényegében októbertől májusig havonta legalább 1 hetet otthon volt betegen, lázasan (jellemzően kötőhártya-gyulladás, torokgyulladás, mandulagyulladás, krupp, stb).

úgy tűnik, hogy egy allergiateszt és a kapott gyógyszer ezt megoldotta, de augusztusban már 2x volt hasmenés miatt otthon. igaz, másodszorra vsz csak gyomorrontás volt, hiszen egy fél délelőtt alatt átment rajta (vagy csak nem akart oviba menni)

mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy az őszre/télre hogy lesz hatással az allergia-gyógyszer. remélem, kiküszöböljük vele a betegeskedést.

2016. szept. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 éve jár úszni, de még mindig ő a legbetegesebb a csoportban..
2016. szept. 1. 08:43
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk is ilyen betegesek voltak a fiúk kiscsoportba és középsőbe de tavaly már kaptak vitaminokat és nagycsoportba már nem voltak ilyen betegek csak max. 4X volták itthon akkor 2-3 napra.
2016. szept. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 10-12 évesen már csak 2-3 havonta voltam beteg. Alsó tagozatban iskolában még gyakrabban. Képes voltam még nyáron is mindent összeszedni, amikor suli se volt.
2016. szept. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!