Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukak, a sajat testveretekke...

Anyukak, a sajat testveretekkel valo jo vagy rossz viszonyotok tukrozodik abban, ahogy a sajat gyerekeitekkel bantok, ahogy a testverkapcsolatukhoz hozzaalltok?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan es mondjatok peldat is, lecci.
2014. aug. 10. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

én a 3 évvel időssebb bátyámmal évek óta nem is beszélek,nem azért mert összevesztünk,hanem csak egyszerűen semleges a kapcsolatunk(pedig anyám szerint kicsinek jó testvérek voltunk,jókat tjátszottunk csak ő felnőttként egy elvont világban él)Még a fiaimat is jó ha 3x látta 5 percre,most 4 és 1,5 évesek!

A gyerekeim imádják egymást,jól eljátszanak nincs marakodás,állandó veszekedés,rivalizálás.Pont valamelyik nap videóztam le,ahogy puszilgatják egymást,de volt olyan is hogy a piacon egymást etették lángossal mindenki csak őket mosolyogta mondta is az egyik csaj hogy ő még két fiú tesót nem is látott ennyire szeretni..

Remélem így is marad EGÉSZ ÉLETÜKBE a kapcsolatuk!!

2014. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem bátyám van, a férjemnek öccse. Mindketten jó viszont ápolunk a testvérünkkel, szeretjük őket és viszont.


Három kisfiam van, össze szoktak időnként veszni, és pedig szoktam azzal példálózni, hogy apa és anya mindig is szerette a testvérét, és milyen jókat játszottunk, megvédtük egymást, stb. Morcosan bár, de figyelnek rá. :)

2014. aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem jó a kapcsolatom a tesómmal sokat összejárunk, szoros a viszony- a gyerekeink egykorúak, és szintén jó kapcsolatuk. 3kifiam van- törkszek én is arra, hogy jó testvéri kapcsolat alajuljon ki közöttük- és úgy érzem most olyan is- de ki tudja mit hoz az élet később.

Férjem öccsével nem sok kapcsolatunk van. Mikor megismertem őt, normális volt- rendes- és sokszor hívtuk őt, próbáltuk kiakalítani a családi hagyományokat, hogy névnap, karácsony, stb. kicsit összeüljünk. De lett egy barátnője- és azóta sajna szinte minden kapcsolat megszakadt vele. Néha anyósoméknál találkozunk- de kb ennyi. A csajszi nagyon önző, lusta, magánakvaló teremtés, és teljesen ellenünk és anyósomék ellen fordította a sógoromat. Persze nem menteni akarom- ehhez két ember kell. Sajna nagy a befolyás rá, ő meg hagyja magát- de hát ez van. Sajnálom- de tenni nem tudok ellene semmit.

2014. aug. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!