Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis gyermekednek milyen...

Ovis gyermekednek milyen vitamint adsz ami beválik?

Figyelt kérdés

Eddig próbáltuk a béres cseppet,cebiont,béres aktival kidet,forever kidet,immunotrofinat de ettől függetlenül minden hónapban beteg volt.

Amúgy erős,stramm kisgyerek.egészen ovis koráig 2x volt beteg.


2016. szept. 5. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
esetleg manó manna béta glükánnal amit még ajánlani tudok,a legjobbakat már kipróbáltátok,egyedül a manó van ami még beválhat,bár szerintem csodát egyiktől sem érdemes várni.ezen mindenki átesik sajnos,csak van aki hamarabb.
2016. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én óvodás és kisiskolás koromban mindig Actival Kids-et ettem.

Nagyon szerettem az ízét is, többféle gyümölcsízű.

Csak ne lefekvés előtt vagy fogmosás utána egye meg a gyerkőc, mert bizony képes befogni/elszínezni kicsit a fogakat.

Sosem voltam vitaminhiányos, és beteg sem.

(Jaa, és persze legyen sokat kint a friss levegőn. Játsszon, szaladgáljon minden egyéb, hogy szokja a szervezete a kinti légkört, és mindenféle bacit, ami kint van.)

2016. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Mi most kezdtük az ovit, betegek is lettünk.......Ennek ellenère a c ès d vitaminon kívül nem fogok màst adni. Valahogy termèszet ellenesnek gondolom, hogy olyan èrzèkeny valamit, mint az immunrendszert kívülröl befolyàsoljam. Ès az immunrendszer leginkàbb a betegsègek leküzdèsèvel erōsödik,
2016. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%

Jó sok mindent belenyomtál de ugyan olyan beteg lesz, ezeken átkell esni mert nem erősödik meg.

C és D vitamint kap mást nem, úgysem lehet elkerülni jön magától minden.

2016. szept. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
C vitamint kap, meg D vitamint. De nem ezen múlik. Minden kis ovis átesik ezeken a betegségeken. Ki jobban, ki kevésbé. Sőt, évről évre változik hogy mennyire. Egyik évben gyengébben, a következőben erősebben. Vagy fordítva. Iskolás korra már alig lesznek betegek ÁLTALÁBAN.
2016. szept. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

Nspi 500c vitamin, es Immunotrofina szirup.

Ezt en kuraszeruen adom neki augusztusban elkezdjuk, ed 2 uveggel. utana pihi, neha a koztes idoben beres csepp, es januar tajan megint 2 uveg...


Nem

2016. szept. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Semmilyet. Normális ételt kap. Sok zöldséget, gyümölcsöt. Nem ilyen hülyeségekkel tömöm. Ritkán beteg.
2016. szept. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
A gyerekorvosunk mindig azt mondja...adhatok neki bármit,a legjobb immunerősítő ha minden nap kap,eszik gyümölcsöt. Én csak C vitamint adok és gyümölcsök.
2016. szept. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Actival Junior. Nekünk ez vált be, a többinek nem szerették az ízét.
2016. szept. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A kisfiamnak C-vitamint adok és Omega3,6,9+D vitaminos gumikapuszulát.

Nálunk bevált ez a kombináció, évi egy kisebb náthát leszámítva (1-2 nap alatt átmegy rajta) évek óta nem volt beteg és már nagycsoportos ovis.

2016. szept. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!