Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tudnám leszoktatni a...

Hogyan tudnám leszoktatni a 3,5 éves kislányomat arról, ha szól, hív engem, akkor ne fejhangon üvöltse folyamatosan, amíg nem megyek oda, nem figyelek Rá, hogy anyu, anyu, anyu?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, ötletek? Ez mindenhol előfordul, otthon, boltban, utcán stb. Akkor is ha mellette vagyok, akkor is ha a szomszéd szobában vagy konyhában stb.
2010. ápr. 22. 10:13
 1/2 anonim válasza:
Az én 3 éves kisfiam is ezt csinálta. Amikor betelt a pohár, akkor elkezdtem a következőt: szólt, amikor ráértem, akkor természetesen odamentem, de amikor nem értem rá, akkor kértem, hogy várjon picit, nemsokára megyek. Persze ekkor még nagyobb anyuzásba fogott, én meg egyszerűen nem foglalkoztam vele. Amikor végeztem a dolgommal, akkor mentem csak oda. Ez hónapokig így ment, de mára teljesen leszokott róla, felfogta, hogy a "várj egy picit" az tényleg azt jelenti, hogy várnia kell, hiába hisztizik.
2010. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyszer csak leszokik róla, az én lányom pont 3,5 évesen. elkezdett önállósodni, ügyesedni, ezzel párhuzamosan egyre többször eljátszott egyedül, bizonyos dolgokat már egyedül akart csinálni, és elmaradtak ezek a kétségbeejtő anya-hívogatások is.
2010. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!