Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megfázással vinnétek bölcsibe...

Megfázással vinnétek bölcsibe a gyerkőcöt?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mit-hogy illik. 2 éves a kislányom, reggel még semmi baja nem volt, a férjem úgy hozta haza a bölcsiből hogy elvolt dugulva az orra és tele van neki. Jelenleg azon filózom, hogy így elvihetjük-e holnap, ha nem, akkor hogy oldjam meg hogy valaki itthon legyen vele mert én biztos nem fogok szabit kapni.

Nincs láza, a kedve is jó, csak ez az orrfolyás-dugulás.

Szerintetek?


2016. szept. 8. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ.

Énúgy csináltam, hogyamikor már szívni kellett, sárgás zöldes sűrű volt a takony, akkor maradt itthon. Enyhe vizes orrfolyással még nem.


Olyan nincs, hogy erre nincs szabid. Maradsz vele táppénzen.

Vagy te nem tudsz, de a többi anyuka oldja meg, akit megfertőz a gyereked?

Sajnos ilyen a közösség, sokszor lesz beteg, erre készülnötök kell, hogyan oldjátok meg. Anya apa, nagymama, valaki.

De betegen ne vidd. És nemcsak a többi gyerek miatt, hanem a tied miatt. Jobb az elején 1-2 nap, minthogy jobban lerobban, aztán legalább 1 hetet kell otthon lenned.

2016. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!