Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen csizmát vagy hótaposót...

Milyen csizmát vagy hótaposót fogtok venni télre? Mit érdemes figyelni? Melyik márka jó?

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a gyerekeimen a CCC-s bőr csizmákat, elég jól bírják, meg a D.D.Step amit még jónak találok, annak lerúghatatlan az orra, biztos kibír egy telet.
2016. szept. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy 2évesnek kellene
2016. szept. 9. 12:45
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Fiam áprilisban múlt 3 éves.

Tavaly a Dechatlonban vettem neki hótaposót 7000-ért. Nagyon meleg, bundás. Mivel egész télen hordta, és tökéletes állapotú maradt, így idén is biztos Dechatlonban veszünk neki. Sportcipője is onnan van.

2016. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dechatlonban vannak még gyerekcipők? azt hittem megszűnt a forgalmazása.
2016. szept. 9. 12:52
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Az én kisfiam 6 éves.

Évek óta azt csinálom, hogy veszek egy ilyen klasszikusabb hótaposót, aminek gumírozott az eleje/orra, belül vastag bundás, kívül is lábszárközépig ér, végig impregnált ilyen gyöngyvászon jellegű vízlepergető, tépőzáras, hernyótalpas.

Tavaly a LIDL-ben volt 3M-es kb. 4 eFt-ért.

Ezt tényleg akkor viseli, amikor rohangálnak az oviudvaron, bejön a nagy latyak, hóesés, farkasordító mínuszok.

Könnyű lemosni, takarítani, belemegy a szárába az overal alja.


Meg veszek mellé egy normálisabb, akár városban, alkalommal is utcán hordható bundás bőr csizmát/cipőt.

Nekem a SALUS szupinált téli cipői jönnek be (ez is boka fölé ér, bundás). Nem annyira meleg, mint a fenti hótaposó, de azért a tél nagyrészében nincs is arra szükség.

Folyamatosan fújom impregnáló spray-vel, hogy egy kisebb csapadékra se ázzon be, nehezebb tisztán tartani, de azért elegánsabb egy fokkal.

Kb. 10-12 eFt körül szokott lenni, viszont egészségpénztárra elszámolható.

2016. szept. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
DD Step, az orra nem kopik le, ha kétszer kimegy benne az utcára, meleg (a leghidegebb időben sem fázott benne a lába a kislányomnak), vízálló is bizonyos mértékig. De idén én is veszek mellé egy hótaposót, amik a deichmannban szoktak lenni, azok jónak tűnnek.
2016. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Lidlben veszek neki vizhatlan csizmát.
2016. szept. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!