Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes szülinapra ugrálóvárat...

Érdemes szülinapra ugrálóvárat bérelni?

Figyelt kérdés

Kertes házunk van, ezért sem szerettünk volna valami játszóházban tartani a születésnapot, ráadásul méregdrága is. Viszont nem szeretnénk, ha szétkapnák a házat a gyerekek, ezért gondoltuk, hogy valami olyan játék kéne, ami hosszabb ideig leköti a figyelmüket.

Lehet már ugrálóvárat bérelni 12 ezer forintért is. Érdemes erre költeni? Vagy hamar megunja vajon a gyereksereg?



2016. szept. 9. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

én vennék egy kisebbet, tuti nem horibilis összeg.

láttam egyszer a bölcsiben(valamiért nem használják) egy neonzöld felfújt matracnak néz ki, aminek van puha oldala és kerítése, ki-be bújkálni is lehet benne és jókat ugrálni balesetveszély nélkül(főleg ha egyedül van benne a gyermek)

ki sem lehetett szedni belőle a gyermekem

2016. szept. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elsonek,- a gagyi, kisméretu (értsd. 1 gyereknek felel meg) ugrálovár 18 ezer ft.. én nem fizetnék érte 60-80 ezret, hogy legyen saját ugrálovárunk…szuletesnapon meg mit kezd az ember egy olyan kis izével, amiben max. két gyerek tud nyomorogni?
2016. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is nézegettem már, de az az igazság, hogy 8 éveseknek ezek a kicsi várak már babajátéknak számítanak. Ezért gondoltam, hogy egy napra esetleg megérné, hogy emlékezetes legyen a buli.
2016. szept. 9. 22:55
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

szerintem hiányolnák másnap

inkább vidd rendezvényre, vagy ahol van ugrálóvár , játszóházba, úgy az fog tudatosulni, hogy ott és akkor jó buli volt

2016. szept. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

miért lepont???(első vagyok)

honnan tudtam volna, hogy nagy gyerekekről van szó?

kert is van és szeretik nagyon az ugrálóvárat.

ebből csak egy lépés, hogy a kisebb elérhető is.

2016. szept. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Én felnőttként sem unnám meg :)
2016. szept. 10. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet.

Csak arra figyelj, hogy amit ilyen olcsón lehet bérelni, az általában elég picike, több nagyobb gyereknek az nem lesz jó.

A másik hogy legyen elérhető áram, mert a befúvónak egész nap mennie kell.

2016. szept. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Nekem az unokaöcsém ovis ballagása utána volt ugrálóvár a kertükben, ők is bérelték, de ez az igazi nagy, jó minőségű. Volt ott gyerek minden korosztályból, még a tizenévesek is alig akartak kijönni belőle.
2016. szept. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Trambulinotok nincs? Nekünk az van, 40 ezer Ft körül volt az ára, lehet hogy érdemesebb azt venni mint bérelni egyetlen napra ugrálóvárat. Szerintem ennyiért drága.
2016. szept. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!