Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Visít a hosszú ruhától, más...

Visít a hosszú ruhától, más is volt így?

Figyelt kérdés

2 éves kisfiamnak úgy bejött a nyári lenge öltözet meg a sok pucérkodás, hogy mióta újra hidegebbek vannak és előkerültek a hosszú nadrágok, néha pulcsik, hosszú ujju felsők, egyszerűen nem tudom ráadni mert sír, visít, hisztériázik. Ugyanezekkel a cuccokkal tavasszal semmi baja nem volt.

Képes 30 percen át visítani mint egy kismalac, és közben kiabálja hogy levesszük. Nevetséges az egész, közben sajnalom is de hát nem engedhetek neki.

Van vmi tippetek? Köszi


2016. szept. 13. 23:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

8-as, bocs hogy ezt kell mondanom, de nem elég szívós a gyereked.

Az enyém megcsinálta, hogy némi erőszakkal ráadtam a ruhát, (gondoltam had hisztizzen), majd mire magam felöltöztem, egy szál bugyiban volt. És persze totál kiborulva. És persze időre kell mennünk, és nem csak az az egy gyerekem van...

Szóval sajnos ez nem mindig jön be. :)

Amúgy az enyém is 5 lesz, és ruhák terén még mindig ez a harc megy. Azzal a plusz nehézséggel, hogy tényleg egyáltalán nem fázós. Senki nem akarja elhinni, fele annyi rétegben jól érzi magát, mint én, vagy a testvérei.

Baba korában megtanulta a harisnyanadrágot a rácsatolt kombidressz alól is kihúzni és levenni. Nem tudtam hogy "rászögelni" a ruhákat, és sokszor télen is egy szál kombidresszben volt itthon a 18-20 fokban.

Soha nem volt betegesebb mint a többi gyerekem.

És most már közel az 5-höz hiszek is neki, mert amikor tényleg fázik, akkor szól, hogy kell egy pulcsi. :)))


Kedves Kérdező, ezt se hagyd ki a számításból, bár lehet, hogy egyszerűen tényleg csak a hóbort van nála, de lehet, hogy nem fázik... :)

2016. szept. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedvenc szuperhőse,meséje ha olyan ruhát adsz rá amin rajta van azt biztos szívesebben fel veszi. :D

Nekem kislányommal voltak ilyen problémák,és mióta mondom neki hogy igazi kis hercegnő bennük azóta imád öltözködni. :)

2016. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!