Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szokás venni óvodai...

Mit szokás venni óvodai ballagásra óvónőnek, dajkának?

Figyelt kérdés
Ha van óvónő vagy dajka a válaszolók között, ki mit szokott kapni, aminek örül is? Reális dolgokra gondolok.
2010. ápr. 22. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szia!mi óvónőnek bekeretezve adtunk csoportképet és mellé egy vázát.
2010. ápr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én óvónő vagyok, és hidd el, bármilyen apróságnak, figyelmességnek örülni szoktunk. A lényeg az, hogy megköszönik a munkánkat, azt a 3-4 évet, ami nekünk is, és a gyerekek számára is maradandó élmény.

De ha tényleg konkrétumot kérsz, nálunk vegyes csoportok vannak, és az ajándék nagysága általában függött az iskolába készülő gyerekek számától, mert közösen szoktak ajándékozni bennünket.

Néhány dolog, amit kaptunk: könyv vásárlási utalvány, csiszolt üveg váza, ballagók fotója bekeretezve, ill. pólóra nyomtatva, DVD azokról az évekről összeválogatva, amikor a ballagó gyerekek ovisok voltak, kristály tálka, különleges, kovácsolt vas lábú virágkaspó, virággal

Hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem tudtam segíteni!

Azt viszont komolyan gondoltam, hogy a hála a legnagyobb ajándék!

2010. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Óvónéni! Honnan írsz? Kérdezni szeretnék valamit ha csak nem a mienk vagy! :)
2010. ápr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Óvó néni vagyok! Veszprém megyében dolgozom, de most gyeden vagyok! Miben segíthetek?
2010. ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Köszi! MOst kezdtük az ovit és arra gondoltam, hogy veszek egy emlékkönyvet és mindenféle feljegyzést beleírok majd ami 3 év alatt történik, a lányom történeteit oviról, fényképeket, stb. 3 év múlva pedig ezt kapná az óvónéni emlékül. Szóval kérdésem: te örülnél egy ilyennek?
2010. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget mindenkinek. Azon gondolkodtunk a férjemmel, hogy mesekönyvet vennénk, mert azt tudja használni naponta az óvó néni. Nekünk is vegyes csoportba járnak a gyerekek, nagycsoportos a nagy (ez logikus :) ) és kis csoportos a kicsi, de egy csoportban vannak. 12-en mennek iskolába a 24-ből, de itt sajnos nagyon sok a hátrányos helyzetű gyermek, tehát a csoport nem hiszem, hogy összefogna ajándékot venni.

A mesekönyv rossz ötlet?

2010. ápr. 23. 21:03
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenki segítségét!
2010. ápr. 26. 21:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Óvónéni vagyok! Ide jutottam!

Ha csak egyénileg szeretnétek valamit ajándékozni, akkor tényleg csak jelképes dolgot vegyetek, ha úgy gondoljátok, örülne a mesekönyvnek, akkor jó ötlet. Ti ismeritek őt, minek örülne.

Az emlékkönyv is nagyon jó ötlet, de én már mint anyuka, nem óvónéni, azt magamnak csinálnék bővítettet, az óvónéninek pedig egy nem olyan részleteset.

2010. ápr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!