Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem akar lefeküdni ebéd után?

Nem akar lefeküdni ebéd után?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 éves. Eddig semmi gond nem volt a nappali alvásával, megebédelt, utána közvetlenül egy szó nélkül ment aludni.


Pár napja szörnyű hisztit csinál, amikor le kell neki feküdni. Nem lehet semmivel megnyugtatni, csak az válik be, hogy becsukom az ajtaját, akkor kb. 15 másodpercen belül abbahagyja, és nagyot alszik. Még játszani szeretne ebéd után, de másfél hét múlva kezdi a bölcsit, és ugye ott is alvás van kaja után.


Akinél volt ilyen probléma, hogy sikerült megoldani?


2016. szept. 15. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Lassan 3 lesz a lányom, kb 2 évesen kezdődött, nem igazán sikerült megoldani, egyre többször marad ki a délutáni alvás. Ha mégis alszik, este 11-ig nem bír aludni, reggel meg 6-kor kel bármi történik. Neki ilyen kevés az alvásigénye. Én már bölcsis koromban sem aludtam anno, oviban meg pláne. van ilyen.
2016. szept. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Én sem aludtam sem bölcsiben, sem oviban.

Fiam 1,5 évesen kezdte a nem alvást. Semmit nem tudtam vele csinálni... Volt, h csöndben, sötétben feküdtem mellette 3!!! órán keresztül, de semmi.

Szóval azóta nem alszik.

Lányom is ilyen.

Ha viszont vmi véletlen folytán elalszanak ebéd után, akkor az van, amit az első is írt, 11-ig nem lehet letenni őket.

2016. szept. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 2 éves múlt és ugyanez a problémánk, tegnap is 2 órán át próbáltam altatni a mi ágyunkban míg be nem tettem a saját ágyába ahol 5 percig toporzékolt, majd elaludt 2 és fél órára. Nem tudom mi lehet a megoldás, de szerintem is már kezdenek leszokni a délutáni alvásról.
2016. szept. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ha akar, ha nem akar aludni 1 órás pihenő van az ágyában,ha ekkor még ébren van,jöhet ki játszani,de mindig bealudt(plüssöt,mesekönyvet kap be az ágyba,ált. a plüssnek dünnyög,vagy a könyvet nézegeti és akkor bealszik közben)
2016. szept. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim is ennyi idősen kezdték szabotálni. Még rácsosban aludtak, volt egy csomó játékok, molyoltak egy darabig, aztán mindig beájultak.
2016. szept. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lányom kb 1,5 éves korától nem hajlandó du aludni, sehogy sem sikerült rávenni
2016. szept. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De hát megoldottad. :)
2016. szept. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itthon ennyi idősen lányom sem aludt ez hétvége volt mert bölcsiben viszont szépen aludt hétközben. én nem erőltetem az alvást hétvégén soha.
2016. szept. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!