Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Édesanyák nektek mi a vélemény...

Édesanyák nektek mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves fiam kicsi korától apás de én úgy érzem hogy nem létezem mint anya bármire szüksége is van a fiamnak,mindenért az apukájához megy hozzám csak akkor,amikor apa nincs ithon.Amig apa nincs ithon mindenre jó vagyok de ahogy haza ér mintha nem is léteznék.Amikor ketten vagyunk ithon anyu gyere ide gyere oda játszunk eggyütt meg szót fogad de amikor apa ithon van nem fogad szót nekem nincs szüksége rám aludni sem akar délre.mindent megprobálok tenni hogy egy picit hozzám is ragaszkodjon vagy szeressen apa meg a mindene.Nekem meg nagyon fáj,és nem érdemlem meg ezt mert jó anyukája vagyok.Mit szoltok ehez a helyzethez?

2016. szept. 16. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is ugyan ez a helyzet.

bevalom az elején rosszul esett, de aztán megértettem, hogy mivel engem többet lát,sokkal több időt van vele, ezért minden apával töltött idő "ajándék" neki.

2016. szept. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez van. Fiamnál főleg, de a lányomnál is.

Ha apa hazajön, akkor ő adja rá a cipőt, ő fogja a kezét, ő törölje meg a fenekét, ő ő őő ő ő őőőőőőőőőőőőőő....

Szerintem ez normális, mivel apa dolgozik, délután / este jön haza és keveset találkoznak.

Ezen ne aggódj!

Ragaszkodik és szeret attól még, h ha apa ott van, akkor csak ő kell.

2016. szept. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez tök normális. Apa keveset/kevesebbet van vele, lehet ha vele van még engedékenyebb is mint te, aki egész nap neveled, persze hogy oda húz.

De ez nem azt jelenti, hogy téged nem szeretne, vagy hozzád ne ragaszkodna.

2016. szept. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az elejen forditott volt a helyzet. Ez teljesen normalis. Apat kevesebbet latja kevesebbet van vele. Orulj hogy jo a kapcsolatuk es ragaszkodnak egymashoz. Ez is valtozni fog ugyis es beall egy egyensuly. Ne vedd magadra mert nem amiatt van mert teged nem szeretne pl. Egyszeruen kihasznalja az idot az apukajaval is. Ra is szuksege van
2016. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Legalabb addig kifujhatod magad es jut ido magadra😜
2016. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem arról szól, hogy nem szeret.

Sokkal inkább arról, hogy te vagy vele egèsz nap, viszont szereti az apját is, ès abban az időben van vele, tudja, hogy nem lehet vele amennyit csak akar.

Èn sem vagyok fèltèkeny az anyósomra(pedig egyèbkènt nem csípem), pedig ha meglátja a fiam, èn egyáltalán nem èrdeklem. Szereti, más dolgokat csinálnak/játszanak, ritkábban látja. Ennyi. De, ha pl elesik, vagy èjjel megriad nálam nyugszik meg hamar.

Jah, ès szerintem egy gyerek nem attól fog jobban szeretni, ha mindent megteszel a szeretetèèrt, sokkal inkább a kiszámithatóság, megbízhatóság ami számít.

2016. szept. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

teljesen normalis.


Az viszont mar nem egeszen amit te erzel. ennyire nincs onbizalmad?


Orulj neki hogy egy kicsit leveszi a terhet a valladrol es engedd el magad, foglald el magad valami massalm pihenj, stb.

2016. szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat jól esett ezt hallani
2016. szept. 16. 13:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Méghogy téged nem szeret, micsoda butaság. Akit szeretek, és tudom egész biztosan, hogy ős szeret, annak a szeretetéért, gyerekfejjel gondolkodva, nem kell folyton erőlködnöm. Épp ezért nem lót-fut utánad, apa után viszont igen, mert ő, gondolom, kevesebbet van otthon, és amiből kevés van, azt mindig többre becsüljük. Hát ez a logikája a dolognak.
2016. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
itthon, hazaér, játsszunk, együtt, ehhez stb.
2016. szept. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!