Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor cserélted le a gyerekedn...

Mikor cserélted le a gyerekednek a kiságyát? Mennyi idős volt? És mekkorára cserélted le? Macikanapé vagy már egy nagy rendes matracos ágyra?

Figyelt kérdés
Gondolom még van az ágynak oldaltámasza!? A lejáratnál nem esik le? Forog éjszaka ide oda? Vélemények tapasztalatok?
2016. szept. 16. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

2 éves szülinapjára kapott leesésgátlós, fenyőkeretes, 160x80-as ágyat. Nyilván forgolódik, de külön szobában van, így nem figyelgetem, a lejáratnál pedig szépen közlekedik.

Nálunk csak matracos ágy jöhetett szóba.

2016. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most cseréltünk kisfiamnak 90x200as ágyra leesésgátlóval. Teljes bútor csere volt nála és úgy döntöttünk hogy nem cserélünk 3-4 év múlva így ilyen nagyot kapott. Most meg kicsit elveszik benne de majd belenő. Most 20 hónapos de a kiságyat nagyon kinőtte már, sokat forgolódik így mindig nekiment a rácsnak. Szereti es ügyesen le tud jönni éjszaka is, mert ha olyanja van átjár 😊
2016. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21 honaposan kapott 170x40es leesesgatlos agyat. Nem kanape, matracos agy. Ugyanekkora volt a kisagya is, de uton van a kisteso, ezert kapott uj agyat. A leesesgatlot ugy helyeztuk el, hogy folul van kb 20 centi res ott, ahol a feje van, itt nyilvan nem esik le. Utana jon a leesesgatlo, ez kb 70 centi, utana meg a kb 50 centis res, ahol le tud maszni. Soha nem esett le. A leesesgatlo kb 10 centi magas. Egy nap alatt megszokta egyebkent, nincs ejszaka meg delutan se szaladgalas. Lefektetem, olvasok neki meset, puszi es kijovok. O amugy rengeteget forgolodik este, leesesgatlo nelkul siman leesne.
2016. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18 hónaposan kapott 170x90-es leesésgátlós ágyat, mert kimászott a rácsoságyból, féltem, ha nem vagyok ott, kiesik. Nagyon szereti az ágyat, azonnal megtanulta hol kell lejönni, forgolódik éjjel, de nem esett még le. Oda szoktam teríteni egy vastag paplant, ha véletlen mégis leesne.
2016. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ha úgy vesszük a kislányom már 8hónapos koratol igen csak kerülte a kiságyat de 14hósan már nagy kanapént aludt, velem:)

Mi sokat agyaltunk, hogy milyen ágyat kapjon. Egyenlőre a mi nagy francia ágyunk van bent neki és azon alszunk mert a mi szobánk felújításra szorul. (Bepenészedett)

21 hós. Az ágyon nincs leesésgatlo. 7hónap alatt egyszer leesett róla. Most a napokban. Ezert készül már a leesésgatló. Nekünk amúgy is nagyon kell mert hihetetlen mennyit forgolódik. Rengeteget!!!

Amúgy mi bővíthetős ágyat szeretnénk ami késöbb is jó lesz neki. Csak matracosat ami tudunk cserélni.

2016. szept. 17. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!