Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó minőségű a H&M-es legging?...

Jó minőségű a H&M-es legging? Webáruházból rendeltetek már?

Figyelt kérdés

Gondoltam beszereznék párat 6 éves lányomnak, mert most 2 áráért 3-at adnak az akciós ruhákból. Csak félek, hogy nem kapnám meg a csomagot mert volt nemrég valami balhé a megrendelésekkel a H&M-nél...

Rendelt valaki mostanság tőlük?


2016. szept. 19. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Többször rendeltem már, mindig minden megjött, elég gyorsan, dpd hozza. Leggingst is rendeltem nemrég, nagyon jó minőségű. Eddig a legtöbb cuccukkal elégedett voltam, alig volt "mellélövésem".
2016. szept. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én babaruhákat rendelek innen. Kiszállítással és a minőséggel sem volt soha probléma, a méret is mindig jó. Ha pedig nem jó, vissza lehet küldeni azzal a feltétellel, hogy fizeted a postaköltséget.
2016. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sokat szoktam rendelni tőlük, soha semmi probléma nem volt. Szerintem a minőséggel sincs gond.
2016. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. szept. 19. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is abszolút rendben van minőség szempontjából (rendelni nem szoktam, így arról nincs véleményem).

Viszont amif a hugommal észrevettünk az az, hogy inkább a nyurgább, hosszabb lábú gyerekekre illik a méretezés. Ilyen az én lányom (4 éves). A hugom kislánya magasságban "rendben van", de még nem nyúlt meg (2 és fél éves), kicsit tömzsibb a lába, ezért a "hivatalosan" rá való méret sokszor szűk. Nem tudom, másnak van-e hasonló tapasztalata.

2016. szept. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó minőségűek, én folyamatosan rendelek onnan és eddig mindig mindent megkaptam. Múltkor más miatt volt balhé.
2016. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is sokszor rendelek, ezeket a baba/gyerekruhákat szeretem a legjobban. Magamnak is szoktam néha. Nem volt még sosem gondom velük.
2016. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kicsit valóban nagyobb a méretezés, ezzel majd számolj.
2016. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az anyaga szuper, viszont nekem tök vékonyka a lányom, és a szára olyan szűk, hogy még rá is alig megy fel, és a dereka is rövid, ilyen csípőfazon, egy normál, vagy husi gyerekre szrtem nem megy fel..szóval én ez miatt többet nem veszek abból..
2016. szept. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!