Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehetne visszaszoktatni...

Hogy lehetne visszaszoktatni az egyedul alvasra?

Figyelt kérdés
Kislanyom az elso perctol kezdve mindig egyedul magatol aludt el. 3 honapja egyik percrol a masikra nem akart egyedul aludni, beraktam a kisagyba torkaszakadtabol ordit olyan keservesen mint akit nyuznak. Delutan es este is. Es azota igy megy. Ez magatol elmulik vagy mivel lehetne visszaterni az egyedul alvashoz? 21 honapos
2016. szept. 21. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Ha sír, kiveszed, megöleled, megnyugtatod és kedvesen visszateszed. Megint el fog kezdeni sírni, így ezt ismétled addig, amíg meg nem nyugszik.


Nézz utána a suttogó módszernek, nekünk nagyon bevállt.

2016. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Most valamièrt azt igènyli, hogy legyèl ott vele. Akkor leyèl ott. Alakítsatok ki egy elalvási rutint. Ès lehet ahogy jött, ugy el is fog ez múlni
2016. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Kicsi rá az esély, hogy magától elmúljon. Az én fiam is egyedül aludt el sokáig, voltak időszakok amikor napokig altatni kellett de megoldódtak. Kb 10 hónapos koráig. Ez akkor úgy is maradt. Amint elindulok kifelé torkaszakadtából ordít és már teljesen mindegy, hogy van-e valami baja, gondolom megszokta. Ajánlom a békés álom könnyek nélkül című könyvet, nem ígér 3 nap alatt csodát hanem hetek alatt fokozatosan barátságos módszerrel.
2016. szept. 22. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :) Utánanézek az ajánlott "módszereknek" :)
2016. szept. 22. 07:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy fél a sötéttől. Van éjszakai fény a szobájában?
2016. szept. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, de nem az a baj. Meg délután se alszik egyedül és akkor nincs sötét :/ De köszönöm a tippet :)
2016. szept. 22. 08:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Leválási folyamat, elmúlik...legyél is ott, meg nem is, legyen is fény, meg nem is, legyen nyitva az ajtó, hogy hallja, hogy létezel, meg nem is..:-) és 1x csak túljuttok érte...


Ha elkezd bölcsibe oviba menni majd, ott is lesz ilyen időszak bőven..

2016. szept. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!