Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti szeretitek a testvéretek...

Ti szeretitek a testvéretek gyerekét?

Figyelt kérdés
Szeretitek vagy csak kedvelitek?
2016. szept. 22. 11:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Mindkettőt szeretem, az egyiket kedvelem is. Mármint mindkettőt szeretem, de az egyikük szimpatikus is, a másikat azért szeretem, mert hozzám is tartozik.
2016. szept. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
Természetesen szeretem
2016. szept. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Még baba, így nagyon kedvelni nem lehet, de nagyon szeretem. Tesómék is szeretik az én gyerekeimet.
2016. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

Le lehet pontozni, de nem.

Ritkán találkozunk, félévente egyszer, ennél több kell az igazi szeretethez. Aranyos gyerek, kedvelem, DE nem ismerem annyira, hogy azt mondjam szeretem. A "szeretem mert a testvéem gyereke", "szeretem mert a rokonom", "szeretem mert egy vérből vagyunk", nekem értelmezhetetlen fogalmak.

És persze a szeretet hiánya nem jelent gyűlöletet.

2016. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Szeretem. Több ez mint kedvelés, mert kötődöm hozzá, és türelmesebb, elnézőbb vagyok vele, mint egy idegen gyerekkel.
2016. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Tesómnak még nincs gyereke, de közte és az én gyerekeim között kölcsönös a szeretet.
2016. szept. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Mit lehet azon lepontozni, hogy szeretem a testvérem gyerekét??? Rossz válasz??? Vagy fáj valakinek, hogy szeretjük egymást?
2016. szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Mi hárman vagyunk tesók 3 lány. Én a tesóimnak a gyerekeit,lehet mondani és én úgy is érzem úgy szeretem őket akár a sajátjaimat :)
2016. szept. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem miért van lepontozva a 4-es. Teljesen korrekt választ adott a kérdésre, mégha nem is az elvárt cukormázast.

Én aranyosnak tartom a nővérem babáját, de nem érzek igazából semmit iránta. Vigyázok rá ha kell, játszom vele de még nem mondanám hogy szeretem.

2016. szept. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Tesoinknak nincs még gyereke..az en tesom szereti a mieinket,sogorom meg elvan veluk.Ezt onnan gondolom,hogy öcsém ha egyutt vannak keresi az alkalmat,hogy foglalkozhasson velük,sogor pedig egyszeruen nem tud mit kezdeni a gyerekekkel,o sajatot sem akar(t)soha.
2016. szept. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!