Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan állítsam le anyósomat?...

Hogyan állítsam le anyósomat? Folyton cukros dolgokkal tömi a gyereket.

Figyelt kérdés
Dolgozok én is és a férjem is, így oviból délben a mama viszi haza 4 éves fiamat. olyan 4 körül megyek érte általában, de anyósom mindig ad neki "desszertkét", ami általában egy tábla csoki vagy gumicukor, vagy bazi cukros süti. Mindenből elég sok. A gyerek meg a cukormennyiségtől úgy bepörög, hogy nekem ugrik, megver, csapkod mint egy nem normális, rohangál a panelban, úgy hogy a szomszéd plafonja beszakad, sőt már volt, hogy a 4.ről ledobta a nagyapja szemüvegét, újságait vagy éppen a távirányítót, mert "vicces mikor a papa feje vörösödik". Mindezt a cukor hatására, mert amúgy egy áldott jó gyerek. Mondtam anyósomnak, hogy ne adjon már neki vagy legalább ne annyit, erre ő mondta, hogy ha nincs kint az asztalon, akkor a fiam kiveri a hisztit, múltkor is elméletileg azt mondta neki, hogy "ku.va mama", amiért nem adott neki. Nehezen hiszem, mert velünk sose beszél így. Hogy állítsam le mégis anyóst?
2016. szept. 23. 16:46
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem marad 4-ig az oviban?
2016. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Mert nem. Ez meg amúgy most nagyon idetartozik...
2016. szept. 23. 16:50
 3/38 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell azt a gyereket délben hazavinni, és már meg is van oldva a probléma
2016. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem szereti az ovit, így is szenved addig.
2016. szept. 23. 16:51
 5/38 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ha nem viszem haza, máskor adja neki oda anyós... Szóval ne az ovis szokásokkal foglalkozzatok már,nem arra vonatkozóan kértem tanácsot, hogy meddig maradjon.
2016. szept. 23. 16:52
 6/38 anonim ***** válasza:
98%
Ne haragudj, de az egyetlen megoldás az, ha anyósod nem vigyáz a gyerekre. Evidens megoldás lenne, hogy az oviban marad. Ha ez nem megoldhato, bár elkepzelni se tudom miért, akkor a, bébiszittert alkalmazó, vagy b, ott hagyod a munkahelyedet -vagy a férjed hagyja ott - és már haza is lehet vinni anyós nelkul
2016. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Na aztán meg megkapnám, hogy elveszem tőle az egyetlen unokáját... Nem vagyunk egymás puszipajtásai sajnos.
2016. szept. 23. 16:53
 8/38 anonim ***** válasza:
93%
Ha már beszéltél vele, akkor láthatod, nincs értelme, nem tudod leallitani.
2016. szept. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
99%
Valakinek pedig meg kéne nevelni a gyereket s nem hiszem, hogy a cukortól lesz ilyen kis bunkó, ilyen nincs...
2016. szept. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
97%
Akkor döntsd el, Kína fontosabb, hogy anyós Boldog legyen, vagy hogy a gyerek ne egyen annyi cukrosat
2016. szept. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!