Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 és féléves fiút még ugyanúgy...

Fotucsok kérdése:

7 és féléves fiút még ugyanúgy szeretgettek, mint 4-5 éves korában, vagy már tudatosan törekedtek rá, hogy kicsit "férfiasabban" bánjatok vele?

Figyelt kérdés
Jajjj tudom én, hogy most kapok hideget meleget, de én nyilvánosan is meg szoktam szeretgetni, puszilgatni őt, és most megkaptam, hogy ellányosítom... :(
2016. szept. 25. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
En is szoktam. 8 lesz decemberben.
2016. szept. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő majd jelezni fogja, ha már nem lesz erre igénye. Addig használd ki :)
2016. szept. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is 7 éves, most kezdte a sulit, reggelente, amikor elköszönök tőle még igényli az ölelgetést meg a puszit is. Sőt, este még odafekszem hozzá amíg elalszik, és ha éjszaka felébred átjön hozzánk a hálóba. Amíg igényli a közelségemet, a szeretgetést, addig nem fogom tőle megvonni.

Amúgy meg egyáltalán nem lányos. Vagány kiskölyök, csupa fiús játékkal. És az szerintem nem lesz hátrány a felnőtt életében, ha ki tudja mutatni az érzéseit.

2016. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Én is mellé/jük bújok este is. Szerintem is addig ölelem, amíg ölelhetem :)
2016. szept. 25. 22:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a hiba, ha a fiúkat hidegebben nevelik, mint a lányokat, nem lesz semmi baja egy kis szeretgetéstől. Az enyém 6,5 éves, de nagyon igényli, és remélem még sokáig. Amíg ő nem húzódik el, addig nem vonom meg tőle.
2016. szept. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Abszolút a kölcsönösség alapján, az ő igényei szerint. Alsó tagozatban még szerintem igénylik a szeretetet és a testkontaktust. Nálunk egy tyúkanyó típusú, gyermekeket szerető tanító néni volt alsóban, a fiam még őt is megölelte mikor eljött az iskolából első osztályos korában.
2016. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!