Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2év körüli gyerekednek hány...

2év körüli gyerekednek hány téli kabátot veszel?

Figyelt kérdés
2016. okt. 7. 07:56
1 2 3
 11/21 Vilcsianyuja ***** válasza:
18%
Kéznyomkodók, egyszerűen röhejesek vagytok :)
2016. okt. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
43%

Egyet vettem neki, egyet meg anyu turkált.

Szerintem amikor már aktívabb a gyerek és mászik fel mindenre, meg koszolja magát, akkor nem baj, ha 2 van a kabátból.

Fiam már nagyobb, de neki is 2 volt mindig, sőt most 4 évesen is. Vele jártunk úgy, hogy pici volt, szaladt és elesett, az egész kabátja csupa sár lett. Namost ha 1 db kabát van, akkor az koszos marad? Vagy egész éjjel hajszárítózza vki, h megszáradjon?

Szóval sztem célszerűbb egy olyan kabátot is beszerezni, ami direkt "játszós" kabát.

2016. okt. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%

1

Vatelinnel bélelt pufikabátok pikk-pakk száradnak a legnagyobb télben is (a radiátor közelében).

2016. okt. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
28%
Sokkal praktikusabb, ha tobb van.
2016. okt. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
7%
Van egy rendes szebb kabátja és egy játszós az udvarra, ami a váltókabát is, ha kell.
2016. okt. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
37%
Egy kabátja volt és egy overálja.
2016. okt. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
26%

2 szokott lenni, általában mindkettő secondhand ( mind a legtöbb ruhája), egy szebb és egy tök mindegy milyen, mert úgyis kint fetreng vele a kertben a kutyával.

Idén a szebb kabátja új, mert 3600-ért találtam és megtetszett.

2016. okt. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
6%
2 volt már tavaly is. Példa: Kimentünk télen a latyakba és az első lendülettel elhasalt egy pocsolyában, tetőtől talpig sáros lett. Átöltöztünk, másik kabát és mentünk újra ki. Jó, ha van egy váltás. Ahogy írták lehet turiból, használtan. Bár olyan olcsón lehet már venni néhány boltban is, hogy az sem egy nagy összeg (KIK, Pepco)
2016. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
32%
Miért lett mindenki lepontozva???
2016. okt. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
41%

1 kabátjuk van, és 1 overálljuk a nagyobb hidegekre. (4 gyerek)

Nem kell több, mert kinövik. Olyan színűt választok mindig ami megy mindenféle színű nadrághoz ;)

Ha mosni kell, akkor a szárírtógép pikk-pakk megszárítja, így reggelre van tiszta kabát mindig!

2016. okt. 25. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!