Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves nem bírja a tömeget...

2,5 éves nem bírja a tömeget fesztiválokat, ez autizmus tünet?

Figyelt kérdés
Az idegenekkel nincs baja, a bölcsibe első nap beszokott nem sírt, de egy nagyobb rendezvényre sem lehet kivinni...
2016. okt. 7. 22:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
ne terrorizáld már szerencsétlen gyereket te gyökér, te vagy az autista...
2016. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem. Egszeruen ilyen alkat. Amugy 2.5 evest milyen "tomegrendezvenyre" vittel? Mert az se mindegy...
2016. okt. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm első, szép megnyilvánulás.

Virágkarnevált próbáltuk,és egy nagyobb vásárt.

2016. okt. 7. 22:59
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Egyáltalán hogy jut eszedbe ilyen rendezvényre vinni szegénykét? Még felnőttként is alig lehet elviselni az ott uralkodó ordítozást, hangzavart., csápolást és örjöngést. 8-10 éves kor előtt semmi keresnivalója ilyen helyen egy gyereknek
2016. okt. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
2.5 évesen persze, hogy nem bírja a tömeget, egy felnőttnek is nehéz elviselni...
2016. okt. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Te szeretnel 90 centisen tobbszaz vagy esetleg tobbezer ember kozott setalgatni kb comb magassagban, mikozben uvolt a zene? Mert en nem. Esetleg belepreselve egy babakocsiba? Anyuka hatara kotve? Vagy szigoruan anyuka kezet szoritva, hogy nehogy elvessz?

Ez miert furcsa, hogy nem tetszik neki? Az lenne a csoda, ha elvezne.

2016. okt. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Hat ezt egyik gyerek se szeretne! A fiam 2.5 evesen vittem eloszor Alma egyuttes koncertre. Sotet volt, fulsuketitoen hangos zene es az enekes felontott a garatra a backstageben. A 2. szamig birta, haza akart menni. Fel evvel kesobb probalkoztam ujra. Budapest Park, Pottom kert. Na, az egy igazi tomegrendezveny, de gyerekeknek. Mi kivagyunk a tumultustol apaval o meg megdelejezve megy egyik jatektol a masikig es hetek mulva is arrol beszel, h milyen jo volt. Mindegyik vegen meg kell igernunk, h a kovetkezore is kivisszük. Gyerekrendezvenyre vidd, ne vasarra, meg karnevalra. Ha azt sem szereti, akkor sincs vele baj, de akkor mar batran kijelentheted, h nem birja a tomeget 😃
2016. okt. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Fiammal 3 évesen voltunk Apacukán a Pöttöm kertben. Hát a koncertet nem élvezte, azt mondta túl hangos, menjünk onnan. Pedig szereti az Apacukát.

A játékokat élvezte.


Szóval a zaj es tömeg nem csoda, hogy nem tettszik egy 2,5 évesnek, főleg, hogy számára semmi élvezetes nincs benne.


Gyereknapi rendezvenyen is így viselkedik pl?

2016. okt. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Agyam eldobom,hogy "mindenki" simán le autistázza a gyerekét mert pl nem bírja a nagy tömeget!!

Sose szoktam ilyet írni,de kérdező szégyelheted magad és sztem te vagy autista.. pontozzatok..

2016. okt. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Te drága! Én 30 leszek heteken belül de a mai napig irritál a tömeg, nem is járok olyan helyekre ahol sok ember van.

Ui.: nem vagyok autista!

2016. okt. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!