Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bevállalnátok egy 3 órás...

Bevállalnátok egy 3 órás vonatozást két ovissal meg egy babával? Az egyik naggyal a napi 10 perc buszozás is állandó kihívás, egyszerűen képtelen nyugton maradni. A másik két gyerek nem ennyire nehéz eset.

Figyelt kérdés
2014. dec. 20. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bevállalnám, a vonatozás érdekes nekik. Esetleg vigyél mesekönyvet, amiből olvastok.
2014. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A buszozás, az másról szól.
2014. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bevállalnám, de törekednék arra, hogy olyan helyet keressek a vonaton, ahol a többi utastársamat nem zavarom.

Nekem is van gyerekem, többször is vonatkoztunk már, de mindig olyan kabinba ültem le vele, ahol senki nem ült.

Ha valaki be szeretett volna ülni, akkor figyelmeztettem, hogy 1 óra után már unatkozni kezd a lányom és előfordul, hogy hisztizik is. (Dackorszak közepén vonatoztunk)

Akadt olyan, aki mosolygott, megköszönte a tájékoztatást és tovább ment, de akadt olyan is, aki közölte, hogy őt nem zavarja és beült hozzánk.

2014. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát ez jó kérdé.

2 gyerek még ok, de plussz egy baba?


Èn 10 órát vonatoztam 2 kislányommal(2-4 évesek). Volt helyjegyünk elsöosztályra ahova jön a felszolgálok ha hívom öket. Sok hely, asztal. Vittem hordozható dvd lejátszót, így kibirtuk. Söt nyugis volt,és izgalmas.

2014. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idos a baba?
2014. dec. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ötleteket. Nem újszülöttről van szó, 11 hónapos. Tényleg nem miatta aggódom. IC-vel kéne menni, de általában az egyterű kocsik járnak, amikben az ülések is nagyon szűkek, kényelmetlenül. A büfékocsit is megszűntették, babakocsis vagon sincs már. A fiam meg eleve utálja a tömeget, szó szerint megbolondul és randalírozik. Egyterű kocsiban a DVD lejátszóval is népszerűek lennénk :)).
2014. dec. 20. 14:25
 7/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom... Kisebb korukban utaztam velük, de akkor még az IC is színvonalasabb volt.
2014. dec. 20. 14:27
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyedül utaznál velük?

Hát... én nem merném. Gondolom, nem egy napra mennétek, hanem ott töltenétek az éjszakát is, tehát csomagot is vinni kell, pelenkát, váltóruhákat, pizsamát...millió egy dolgot.

Nekem is 11 hónaposom van, nem tudom, mennyire lehetne 3 órát lefoglalni egy szűk vonaton, miközben figyelni kell a csomagokra is, a másik két gyerekre is.

Nehéz ügy.

2014. dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6%

> A fiam meg eleve utálja a tömeget, szó szerint megbolondul és randalírozik. Egyterű kocsiban a DVD lejátszóval is népszerűek lennénk :)).


A vonatban eleve többet lehet mozogni, mint a buszon.

Minek ide sípláda? Egy pakli kártyával is le lehet kötni a gyereket.

2014. dec. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom utaztál-e ilyen IC kocsival kedves utolsó. Én nem vagyok se magas se vastag, de a lábam alig bírom kinyújtani, illetve az ülések között épp csak van egy ösvény. Ha vkit nagyobb csomaggal elhalad viszi a fejedet is :).
2014. dec. 21. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!