Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kistesó (1 év alatti)...

A kistesó (1 év alatti) minden bacit össze szed az ovis tesótól?

Figyelt kérdés
Hányszor volt beteg a nagy mióta ovi van illetve hányszor esett bele a kicsi?
2016. okt. 11. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Az enyém nem, mert egyszerre mentek, míg otthon voltam a kicsivel, velünk volt a nagy is.
2016. okt. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vilcsianyuja ***** válasza:

4 év van a gyerekeim közt, a picik mindent összeszedtek a nagytól. Bárányhimlőt, kötőhártyagyulladást, gyomor-bélhurutot is, nem csak a "sima" náthát.

Cserébe szerintem most oviban már kevesebbszer lesznek betegek. Most kezdtek szeptemberben. Igaz, egyelőre nem telt el sok idő, de lekopogom, sima mezei orrfolyásos náthán kívül egyelőre semmi bajuk nem volt.

2016. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tavaly decemberben szuletett a kicsi, a nagy szeptemberben kezdte az ovit, es egeszen majusig folyamatosan beteg volt.Es sajnos a kicsi is 2 hetes koratol egeszen majus vegeig.Nyaron nyilvan nem voltak betegek.Most eddig mar atestek megint egy nathan, de jelenleg nincs semmi bajuk.A kicsi most 10 hos.Imadkozom, hogy ez az evunk jobb legyen.
2016. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És azt hogy éltétek meg ha mindkettő beteg egyszerre?
2016. okt. 11. 15:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Enyém nem igazán. Szerintem ezek gyerek függők, mint sok minden más is.

Nekem a középső szeptemberben született, a nagy akkor kezdte a csanát. 2x kapott el kötőhártya gyulladást az oviév alatt, de nem volt komoly, ill. a doktornő szerint azt máshol is ugyanúgy elkaphatta volna. A legkisebbem most augban született, a legnagyobb ovis, még nem hozott haza semmit.

2016. okt. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok..En az elejen nagyon rosszul.A fiam oviig sosem volt beteg, igy nehez volt lelkileg a kicsi lanyomat latni betegen.Raadasul korhazban is voltunk bronchiolitisz miatt, szoval az megviselt.
2016. okt. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!