Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Titeket mivel ijesztgettek...

Titeket mivel ijesztgettek kiskorotokban?

Figyelt kérdés
Főleg az idősebb korosztály - biztos emlékeztek rá, hogyha rosszalkodtatok, mindig emlegettek valakit/valamit. Olvastam gyerekszedőről, rendőr bácsiról, zsákos emberről, mumusról meg ilyesmikről, gondoltam megkérdezem hogy nektek mi a tapasztalatotok ezzel :D

#nevelés #fenyegetés #ijesztés #mumus #rosszaság #gyermekijesztés #gyermekijesztő #gyerekszedő
2016. okt. 14. 17:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Csőgörénnyel. Nem mikor rossz voltam, testvéreim szerint simán csak poén volt, hogy nem mertem leengedni a kádat, mert féltem, hogy akkor elragad a csőgörény. Voltam már bőven általános iskolás, mire szüleim elmondták, mi az a csőgörény
2016. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Bakurasz;)
2016. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

Zsákos emberrel. Aztán Anyu olvasta valahol, hogy veszélyes ilyennel ijesztgetni a gyerekeket, meg milyen károkat tud okozni, úgyhogy abba is maradt.

A legviccesebb az volt, mikor barátnőmmel rosszalkodtunk és nem akartunk aludni erre mondták Anyuék, hogy mindjárt jön a zsákos ember. Pont akkor ért oda hozzánk barátnőm Apukája és kopogott, hát mi rögtön rohantunk aludni :)

2016. okt. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
50%

Szüleim nem nagyon ijesztgettek kitalált lényekkel, inkább a veréssel és az hatott is.

Az egyetlen ami ilyesmi az az volt, hogy 4 évesen is imádtam cumizni (otthon és alváshoz kellett) és kitalálták hogy adjam oda a cumim a kuka manónak, az majd elviszi. Magyarul dobjam ki a kukába. Ők ezt nem ijesztésnek szánták viszont én a kuka manót azzal a régi ijesztő színes hajú manószerű lénnyel azonosítottam és megijedtem, hogy ha esetleg nem adom neki a cumim akkor zaklatni fog, hogy adjam oda. Ezért kidobtam. Aztán másnap bőgtem hogy hiányzik a cumim. Végül vettek egy újat anyáék és magamtól leszoktam róla nem is olyan sokára.


Nővérem csak ijesztő nézéssel ijesztgetett, vagy hogy a lakásban előugrott a sarkok mögül a sötétben. Épp eléggé megviselt ez is.

2016. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
61%

* régi játékkal

Voltak ilyen színes hajú ijesztő arcú manó babák. Mai napig nem tudom annak mi a hivatalos neve.

2016. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó: troll baba volt? :)


Engem egy nagy, fekete, plüss kutyával. Ha azt az ajtóba tették, nem mertem kimenni, állítólag.

2016. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ilyen konkrétan nem volt, de a "ne vágj ilyen fejet, mert így fogsz maradni" gyakori mondat volt nálunk. Kb 14 éves koromig nem mertem hosszú ideig bandzsítani, nehogy úgymaradjak :)
2016. okt. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem mumussal meg a murmuccal és a bakrókával
2016. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
62%

Hát, kèrlek az ajtó felè tett fakanállal. ;(


Istenem! Remèlem èn sohasem fogok ilyesmit használni...

16 hónapos kisfiú anyuja

2016. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, hogy elvisz a rendőr bácsi. Annyira komolyan vettem, hogy a mai napig feszélyez mindenféle egyenruhás ember közelsége.

Az unokatesóm kislányát viszont azzal fenyegetik, hogy "megmondom apádnak", és ettől egyből megszelidül. :)

2016. okt. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!