Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Féltékenység lehet ez?

Féltékenység lehet ez?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 éves volt februárban, a pici lányunk pedig 3 hetes. Folyamatosan mondogattuk neki a terhességem alatt, hogy kistesó érkezik, mindenbe bevontuk. Amióta hazajöttem a kórházból, folyamatosan nyávog, nyüszög mindenért, hisztizik, senki nem mehet be a kistesóhoz, nem nézhetik meg stb, pedig bevonom mindenbe, amibe csak lehet. Nálatok is volt ilyen? Elmúlik ez egy idő után? Már kezd nagyon idegesítő lenni.
2010. ápr. 25. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

a mi kisebbik lányunk 19 hetes és a nagyobbik pnt 2 évvel nagyobb és nálunk még mindig tart :( Néha vannak jobb napok-hetek, aztán visszaesik. De mivel a kicsi már nem olyan kicsi, könnyebb elviselni :)

Kitartás, próbáld azért élvezni az újszülött illatot :)

2010. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


A nagyobbikom három éves, a kicsi öt hónapos. Nálunk kb két hónapig tartott ez a hisztis-nyüszis időszak. Másokkal simán elvolt, általában csak velem hisztizett. Azt sem hagyta hogy szoptassak, mászott a nyakamba. Szerintem ez féltékenység, és valamiféle büntetés, mert nem voltam vele míg a kórházban voltunk, és ráadásul hazahoztuk ezt a nyígő csomagot. :)

2010. ápr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!