Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig tart a testvér féltéken...

Meddig tart a testvér féltékenység? Kinek miben nyilvánult meg? Hogy kezeltétek? Mit mond a védőnő?

Figyelt kérdés
2 éves a nagy fiam, a lányom 2 hónapos. Nem lehet bírni a fiammal. Már 2 hónapja nem alszik délutánonként, napközben nem lehet vele bírni. Mintha megszállta volna az ördög. Düh kitörései vannak, hisztizik, tombol, rombol, mindent a földhöz vág, a kaját vizet kiköpi a földre stb... De amúgy tele van szeretettel, jön hozzám hogy anyuci szeretlek, nincs semmi baj. A Család már nem bírja cérnával. Mit csináljunk?
2010. nov. 24. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Foglalkoztok eleget a naggyal is? Nálunk 17 hónap van köztük. Amikor a kicsi alszik, akkor nem foglalkozom a házimunkával, mindent eldobok és csak a "nagyra" koncentrálok. A legnagyobb féltékenységi jelenet az volt, hogy elvette a kicsitől amivel éppen játszott ,mert neki is éppen akkor támadt kedve azzal játszani. A kicsi már 1 éves, tényleg nincs velük semmi baj, semmi féltékenység.
2010. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a válaszolónak: szerintem az a fő különbség, hogy nálatok csak 17 hó különbség van. Meg lehet hogy számít a nemük is?!?! Nekem két lányom van 19 hó különbséggel és a nagy első pillanattól imádja a kicsit.

Szerintem egy két év feletti már egész máshogy viszonyul a dologhoz.

2010. nov. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!