Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig foghatom rá hogy...

Meddig foghatom rá hogy biztosan csak elfárad hamar? Mikor kezdjem ránevelni hogy ne akarja cipeltetni magát?

Figyelt kérdés

15 hónapos a gyerekem, egy-két hónapja jár. Néha nagyon sokat is tud, néha viszont földre veti magát a betonon ha nem veszem fel. Próbálom ilyenkor nem felvenni nyilván meg megvannak a módszereim, nem is ezt kérdezem. Hanem hogy meddig oké ez és mikortól kezdjem komolyabban leszoktatni erről? Nem akarom túl későn, mikor már rendesen megszokja hogy ezt csinálhatja.


Meg igazából ilyenkor szerintme nem is az van hogy efradt, mert sokszor rengeteget tud sétálni, sokszor meg 5 perc után megy a hiszti hogy vegyem fel.


Ti hogy csináltátok és mikor?


2016. okt. 17. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Viszem a babakocsit, és ha elfárad belerakom. 15 hónaposan még nagyon picik, hamar elfáradnak, az enyém is ekkora. Néha 30 percet sétál , néha viszont 5 perc után elfárad. Vagy csak egyszerűen nincs kedve sétálni, mint ahogy nekünk sincs mindig.
2016. okt. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is babakocsiba rakom ha elfárad.
2016. okt. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is kb 2 éves koráig babakocsival sétáltam. Aztán egy nap nem akart megmaradni benne. Onnantól kismotor, és nem mentünk túl messze. De addigra rájössz, mennyit bír.
2016. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oke, koszonom. Akkor nem turelmetlenkedem.
2016. okt. 17. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!