Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Már járó, de főleg babakocsizó...

Már járó, de főleg babakocsizó gyerekre hány foktól adhatok overált? Esetleg ha alá nem adok semmi harisnyát, sem meleg felsőt akkor már 10 fok körül adekvát?

Figyelt kérdés
2016. okt. 19. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy éves a fiam, még önállóan nem jár, de szerintem csak pár hét kérdése. Én 10 foknál még nem adok rá overált. Ma pl. babakocsizásnál body, pulcsi, vastag, bélelt kardigán, alul harisnya, melegítő naci és egy cipő volt rajta. Én úgy tervezem,hogy overált 5 fok körül és az alatt adok rá, addig a babakocsiban max. egy plédet rakok rá.
2016. okt. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elmúlt hetekben már jó párszor láttam overált ekkora gyerekeken.


Mi most a lidl-ből vettünk overált, nem tűnik túl vastagnak, szerintem 10 fok alatt már lehet, főleg ha csak kint vagytok.

2016. okt. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jár már de max 10-20 percet max a többi időt babakocsiban tölti még.

Nem adok rá mert nem kell neki. Átmeneti kabát alá egy pulcsi meg persze body alulra meg egy bélelt nadrág, cipő. Ez neki jó most, kételkedve figyelem a hátát de meleg. Én fázósabb vagyok. Ha hidegebb lesz kb 5 fok majd kap overált.

2016. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!