Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen meleg után, hány fok...

Milyen meleg után, hány fok körül nem adtál már, adnál már harisnyanadrágot kisgyermekedre?

Figyelt kérdés
Fiam 2,5 éves lesz jövőhónapban, de még adok rá, mert hamar megfázik. Nem a vastagoz,hanem a véknyabb fajtát. Nem tudom,hogy mikor hagyhatnám el, nem emlékszem arra sem,hogy tavaly mikor nem adtam már rá. Felülre egy rövidújjút és egy pulcsit adok.
2016. ápr. 18. 12:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. 20on fokok vannak. Megsül szegény.
2016. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
marmint hogy nadrag ala?? 10-12 fok felett en mar nem adok a 2 eves lanyomra. reggel, mikor 12-14 fokban elindulunk, vastag farmerben van. delutan a 23-25 fokban meg egy vekonyabb kord nadragban vagy vekonyabb farmerben. 26 fok felett harisnya+szoknya
2016. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

az kemény, szegény gyerek. nincs tüdeje a térde mögött, hogy lent is 2 réteget adj rá! amúgy ettől fázik meg! attól nem lehet megfázni, hogy lengén van öltözve és fázik. attól lehet megfázni ha leizzad és megfújja a szél mondjuk...


én februárban adtam rá utoljára harisnyát

2016. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
8 fok felett nem adok rá.
2016. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Hát, én is még adtam rá harisnyát ma reggel, mert 12-13 fok van kint nálunk és fúj a szél.
2016. ápr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
én adok,de szoknyával-kislánynak.
2016. ápr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

15 fok felett leggingsben van.

Ilyen időben feleslegesen főzöd a gyereket harisnyában plusz nadrágban. Ráadásul, ha mozog is, még inkább melege lesz.

Mostanában karimás kalapot kap, hogy erősebb napsütésben a ritkás haja miatt ne kapjon napszúrást.

2016. ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
8 hónapos lányomra már idén többször nem adtam. Ma is csak azért, mert a legginget reggel magában kevésnek tartottam. Vastagabb naci alá 2-3 hete egyáltalán nem adok.
2016. ápr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

én csak fagyban adok a gyerekre harisnyát. amúgy bélelt nadrágban van, illetve szerintem olyan 10-15 fok felett már sima nadrágban, farmerben, melegítőben.

az utóbbi napokban egyre többször rövidnadrágban.


NAGYON túlzásnak tartom, hogy huszonx fokban még harisnya legyen a gyereken.

2,5 éves, nincs igazán vastagabb ruhára szüksége, mint neked.

2016. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 éves a fiam, de már nem tudom mikor adtam rá utoljára harisnyát....amióta ilyen jó idő van nem adok....nem akarom, megfőzni. Pedig reggel együtt sétálunk az oviba, a tesójával, akkor azért még hűvösebb van, kivétel ma, ma nagyon meleg volt reggel. Én csak a lányomra adok még, ha szoknyába megy.

Amúgy a túlöltöztetés sokkal rosszabb, mintha lengébben van öltözve, amúgy egy 2,5 évest már úgy öltöztess, mint magadat!!!!

2016. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!