Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olcsó, de jó téli csizmát,...

Olcsó, de jó téli csizmát, hótaposót hol lehet venni? 10e alatt

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Itt nézzél körül, meg is tudod rendelni és kihozzák házhoz: [link]

Nekünk a decathlon-ban árult cipők, ruhák nagyon bejöttek eddig, strapabíróak, elég jó minőségűek, messze a legjobb áron adják.

2016. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem túl merev a bélése?
2016. okt. 22. 14:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, legalábbis nekem két gyerekem is hord dechatlonos cipőket és soha nem panaszkodtak. Nagyon jó meleg és vízálló cipők, jól szellőznek, igazából ennyi pénzért ennél jobbat nem tudsz venni. Az ugyanilyen minőségű cipők pl. a deichmann-ban 8-10 ezer körül vannak. Anyagra, külsőre egy az egyben ilyenek. Arra, hogy egy telet hordja a gyerek (utána úgyis kinövi), teljesen megfelel a célnak. És ezek azért nem olyan gagyik, mint amit a kínai boltban árulnak: azok nemcsak hogy kényelmetlenek, csupa műanyag kívül-belül, leesik a ragasztott talpa stb.
2016. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
Minőségit sehol. Sajnos a minőségi cipő drága. Én sem vagyok boldog, hogy 25-30 ezer körüli összeg a gyerek téli cipője, de ez van.
2016. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Màr ne haragudj utolsó, de te milyen gyerekcipőt veszel 25-30.000Ft- ért???

Richter, crocs,ddstep,elephanten,siesta stb... Szerintem ezek elég jó gyerekcipőmàrkàk mégis max 20.000 Ft körüli egy- egy dràgàbb darab, de inkàbb 15e Ft.

De egy adidas,nike, convers is bőven van 20 körül.

Szerintem igencsak vadàszni kell harmincezres gyerekcipőre. Mert nagyjàból nincs a piacon. Hacsak nem gucci, prada vagy egyéb pl LV boltban veszed,az meg nem igazàn életszerű.

2016. okt. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az lemaradt hogy a quechua cipők nekünk is nagyon bejöttek. Könnyűek, hajlékonyak vìzàllóak, melegek. És baromi olcsók is ehhez képest. A 20 ezres adidas bakancsot nem szerettük annyira mint egy ilyen cipőt.

A hervisben jó még a kilimanjaro turabakancs, vagy az olcsóbb verziója is( ugyanaz a gyàrtó, ugyanúgy készül csak a màrkàt nem ìrjàk rà). Csak nagyon furcsa a kiképzése egy bizonyos méret utàn nem volt jó sem magassàgra sem szélességre a fiam làbàra. Amúgy jó cipő.

2016. okt. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Olcsón nem fogsz,nekem 5 éves a lányom,és most telt be a pohár cipők terén... a deiichmann is egyre szarabb minőség.Most kapott először d.d steppet akciósan 8-ért,ha beválik,maradunk ennél,meg még szét nézek akkor a decatlonban is
2016. okt. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Superfit cipők.
2016. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lidl,aldi,decatlon,böven 10 ezer forint alatt vanak csizmáik,melegek szépek,vizhatlanok.
2016. okt. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A hervises kilimanjaróra szavazok én is.Mi azt vettünk, nagyon szuper. 10 vagy 11 ezer volt, màr nem tudom pontosan.
2016. okt. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!